Największa giełda

Pożyczaj swoje stablecoiny z usługą Ledger Live

Producent portfela sprzętowego Ledger udostępnił użytkownikom możliwość pożyczania stablecoinów USDT, USDC lub DAI w zamian za odsetki. Usługa została uruchomiona we współpracy z platformą DeFi Compound.

Pożyczane środki będą przechowywane za pomocą inteligentnego kontraktu Compound, w zamian użytkownik otrzyma określoną ilość cTokenów. Oznacza to że za każdą pożyczoną kryptowalutę użytkownik otrzyma cTokeny, które reprezentują roszczenie do pożyczonych aktywów i udziałów.

Ten system pozwala zachować kontrolę nad kryptowalutami poprzez bezpieczne przechowywanie cTokenów. Kiedy użytkownik chce odzyskać swoje aktywa, po prostu wysyła swoje cTokeny z powrotem do inteligentnego kontraktu i otrzymuje w zamian powiązane zasoby.

Pożyczanie kryptowalut odbywa się zwykle za pośrednictwem zdecentralizowanych aplikacji, które pozwalają pożyczać zasoby cyfrowe innym użytkownikom i zarabiać na nich odsetki. Pozwala to na wygenerowanie dochodu z odsetek – może to być okazja do zarabiania pasywnego dochodu z aktywów, które się posiada.

Dodaj komentarz