Największa giełda

Polski portfel HODLER zaprasza do wzięcia udziału w testach

hodler

Twórcy portfela HODLER zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w testach, których celem jest sprawdzenie wydajności serwerów obciążonych pracą portfeli.

Zapraszamy do wzięcia udziału w testach naszej infrastruktury która obsługuje nasz portfel HODLER. Do wygrania jest 100 x 20USD w Bitcoin. Każdy ma równe szanse na zebranie tych pieniędzy, wystarczy że dołączy do naszej grupy na telegramie: https://telegram.me/HODLER_TECH_IN gdzie 06.11.2018 odbędzie się publikacja 100 backupów wraz z hasłami o
wartości 20 USD każdy. Łączna kwota nagród to 2000 USD. Należy mieć zainstalowaną aplikacje HODLER Wallet i jak najszybciej przywrócić backupy oraz przesłać zgromadzone na nich środki na inny adres. Celem testów jest sprawdzenie wydajności naszych serwerów obciążonych pracą portfeli. Minimalna ilość osób przy jakiej rozpoczną się testy to 5000, chcielibyśmy osiągnąć około 10.000, wtedy będą w pełni miarodajne.

HODLER

Polski projekt HODLER jest portfelem kryptowalut zaprojektowanym z myślą o połączeniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa z dużą prostotą, tak by nawet ludzie bez wiedzy technicznej mogli zacząć łatwo wysyłać i otrzymywać transakcje w kryptowalutach od razu po pobraniu portfela HODLER. Na rozwój projektu przeznaczono pieniądze zebrane podczas ICO, które miało miejsce kilka miesięcy temu.

Nowe polskie ICO – Hodler.Tech (portfel sprzętowy)

Portfel HODLER jest przyjazny użytkownikowi i prosty w obsłudze – sprawia, że wysyłanie i otrzymywanie kryptowalut jest równie proste, co wysyłanie i otrzymywanie emaili. Ponadto HODLER obsługuje dużą liczbę monet i tokenów, co sprawia że jest dopasowany do potrzeb każdego użytkownika, niezależnie od tego które kryptowaluty preferuje. Obecnie HODLER obsługuje BTC, BCH, LTC, DASH i ETH, jak również wszystkie tokeny ERC20. Na chwilę obecną dostępna jest wersja na Android, a wkrótce pojawią się wersje na inne platformy, takie jak iOS, Windows, Mac i Linux

Dodaj komentarz