Największa giełda

Opole: Bitcoin & Blockchain Meetup, 9 marca

opole meetup

W piątek w Opolu odbędzie się drugie spotkanie z cyklu Bitcoin & Blockchain Meetup. Wydarzenie pokaże jaką fascynującą technologią jest Bitcoin i technologia blockchain, która już teraz odmienia świat i wprowadza rewolucję nie tylko w sektorze finansowym, ale także w administracji państwowej, łańcuchach dostaw, Internecie rzeczy, oraz wielu innych dziedzinach. Nie bez powodu mówi się, że blockchain to rewolucja na miarę Internetu.

Opolski Bitcoin & Blockchain meetup to wydarzenie networkingowe.

Wydarzenie przekazuje wartościową wiedzę w zakresie nowej technologii Blockchain/DLT i walut cyfrowych. Wydarzenie jest otwarte, tematy przystępne dla każdego, a ponadto masz możliwość dyskusji z liderami branży – przedsiębiorcami, ekonomistami, prawnikami, programistami, przedstawicielami dużych korporacji i małych lokalnych biznesów.

Wydarzenie jest skierowane dla każdego, niezależnie czy poznałeś już kryptowaluty i technologię blockchain, czy dopiero o nich usłyszałeś.

Spotkanie odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego, ul. Katowicka 95, start o godz. 17:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, rejestracja nie jest wymagana.

Strona internetowa wydarzenia: Opole: Bitcoin & Blockchain Meetup

Agenda spotkania:

“Czy Block Chain?” – Stanisław Wołoch – Prezes Quark Sp. z o.o.: bitcoinwarszawa.pl, infobitcoin.pl, członek PSB i BFU

“Bitcoin i rynki innych kryptowalut. Jak śledzić okazje na giełdzie kryptowalut na przykładzie BitBay.net” – Sylwester Suszek – Prezes BitBay Sp. z o.o.

“Rafał prostuje Lighting Network: Mythbuster” -Rafał Kiełbus – Deweloper, Polski Akcelerator Technologii Blockchain

Na zakończenie odbędzie się dyskusja z prelegentami, którą poprowadzi Rafał Prabucki, reprezentant Uniwersytetu Opolskiego i redaktor serwisu Cyfrowa Ekonomia.

Opole: Bitcoin & Blockchain Meetup

Dodaj komentarz