Największa giełda

Nowe polskie ICO – Hodler.Tech (portfel sprzętowy)

hodler 1

Hodler.Tech jest bezpiecznym portfelem sprzętowym, który będzie posiadał również wszystkie zalety popularnych portfeli, zebrane w jednym urządzeniu: duża ilość obsługiwanych monet, możliwość dokonywania płatności bez użycia komputera oraz wygodny interfejs pozwalający na dokonywanie płatności kryptowalutami.

Wszystko to będzie dobrze zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju oszustwami, kradzieżami oraz włamaniami, podobnie jak jest to rozwiązane w portfelach sprzętowych typu Ledger oraz Trezor. Portfel Hodler.Tech będzie oparty na małym 2.4 calowym smartfonie który będzie posiadał zainstalowaną zindywidualizowaną wersję systemu operacyjnego Linux (Open Source), w celu wyeliminowania możliwości wycieku danych spowodowanych coraz popularniejszym malware, które wykrada środki ze zwykłych aplikacji z systemem Android.

Więcej o projekcie przeczytacie na stronie z opisem ICO.

5 komentarzy do “Nowe polskie ICO – Hodler.Tech (portfel sprzętowy)”

 1. Mam ten portfel sprzętowy bo zapisałem się na ICO, więc otrzymałem dużo wcześniej. W porównaniu do Ledgera i CoolWalet S jest to konkurencyjna propozycja. Nowe funkcjonalności są dodawane na wniosek społeczności i to jest fajne. Projekt żyje i się rozwija. Kibicuję bardzo choćby z patriotycznych pobudek. Ale widzę że dodawane funkcje dyskretnej poczty i inne będą interesującą propozycją dla wielu osób.

  Odpowiedz
 2. Pingback: HODLER Pro – smartfon blockchainowy polskiej produkcji – Kryptowaluty
 3. Przeczucia mówią, że będzie to niezły niewypał.
  I wystarczyło wejść na stronę a tam…
  ‘AUTOMATED CLOUD BACKUP’

  Miło, klucze albo seedy latają po internetach
  Trzeba sprawdzić za jakiś czas jak ‘projekt się udał’…

  p.s.
  ideą tokenów sprzętowych jest zamknięcie się na wszelki dostęp z zewnątrz. A tu wifi, sim…
  Linux ? Android to tez kernel Linuxa

  Odpowiedz

Dodaj komentarz