Największa giełda

Nowe kryptowaluty na Grayscale m.in. Polkadot, Cosmos i Monero

Największa firma na świecie zarządzająca aktywami kryptowalutowymi, Grayscale, zarejestrowała sześć nowych funduszy powierniczych dla kryptowalut: Aave (AAVE), Polkadot (DOT), Cosmos (ATOM), Cardano (ADA), Eos (EOS) oraz Monero (XMR).

Grayscale dokonała rejestracji za pomocą firmy Delaware Trust Company, która jest powiernikiem ustawowym Grayscale w USA.

Jak sama firma wskazuje, rejestracja tych funduszy nie oznacza, że na pewno zostaną one wprowadzone do oferty inwestycyjnej, ale daje taką możliwość w przyszłości.

Grayscale zawsze szuka możliwości oferowania produktów spełniających wymagania inwestorów. Czasami dokonujemy rezerwacji, chociaż zgłoszenie nie oznacza, że ​​wprowadzimy produkt na rynek. Grayscale ogłasza i będzie informować o udostępnieniu nowych produktów inwestorom.Grayscale

Wybór kryptowalut przez Grayscale został podyktowany wyjątkowo dobrymi wynikami finansowymi, jakimi mogą się poszczycić te aktywa w ostatnim czasie. Wszystkie one przyniosły imponujące zwroty z inwestycji w ciągu minionego kwartału i roku.

Dodaj komentarz