Największa giełda

Nowe IEO na KuCoin: Coti (COTI)

coti grafika

Użytkownicy giełdy KuCoin będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnej sprzedaży tokenów w ramach IEO. Sprzedaż projektu o nazwie Coti (COTI) zostanie uruchomiona na platformie KuCoin Spotlight na początku czerwca, dokładna data zostanie podana w najbliższym czasie. Uczestnicy IEO będą wybierani na zasadach loterii, podobnie jak w przypadku giełdy Binance.

Coti jest platformą płatniczą opartą na technologii blockchain, która skupia się na optymalizacji sieci płatniczych dla sprzedawców, przedsiębiorców i wydawców stablecoinów. Poprzez połączenie potężnego narzędzia do skalowania DAG (Directed Acrylic Graph) mechanizmu kontrolującego oraz stabilności i wszystkich usług niezbędnych do przeprowadzania płatności w czasie rzeczywistym, Coti oferuje kompleksową usługę dla firm obracających bilionami dolarów. Platforma rozwiązuje problemy tradycyjnych sieci płatniczych, takie jak: wysokie opłaty czy długi czas przetwarzania transakcji.

Użytkownicy którzy chcą wziąć udział w sprzedaży Coti muszą posiadać tokeny KuCoin Shares (KCS), zgodnie z informacją podaną na stronie giełdy. Szczegóły techniczne IEO oraz samego tokena COTI znajdziecie na tej stronie.

 

Dodaj komentarz