Ładowanie ICO

« All ICO

  • To event minęło.

Traxia

19 marca - 6 czerwca

Traxia jest platformą fintech, której celem jest zapewnienie płynności małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP), które mają utrudniony dostęp do kredytów. MŚP będą mogły digitalizować i przesyłać swoje faktury do systemu, pozwalając profesjonalnym inwestorom na ich wymianę, przekształcając faktury w cyfrowe aktywa.

Jak to działa?

W ekosystemie Traxia Sprzedawcy przesyłają swoją fakturę, kupujący zatwierdzają ją swoim kluczem prywatnym, dostawcy zamieniają ją w inteligentny kontrakt (smart contract), dostawcy płynności zapewniają płynność, dostawcy aukcji zarządzają rynkiem, a inwestorzy handlują nowo utworzonymi zasobami cyfrowymi.

Tokenem platformy Traxia jest Traxia Membership Token (TMT), pozwalający korzystać z usług oferowanych przez platformę.

Platforma jest wspierana przez Emurgo – dostawcę rozwiązań technologicznych dla biznesu, zasilanego przez blockchain Cardano.

Obecnie platforma jest rozwijana na blockchainie Ethereum ale ma zostać całkowicie zintegrowana z blockchainem Cardano w czwartym kwartale 2018 r.

Traxia jest wpierana przez fundację non-profit, działającą zgodnie z prawami obowiązującymi w Szwajcarii.

Pre-sale ICO rozpoczęło się 25 lutego. Sprzedaż publiczna rozpocznie się 19 marca i potrwa do 6 czerwca 2018 r. Tokeny TMT można kupić za pośrednictwem ETH i ADA.  Cena 1 TMT = 0.15 USD.

Hard cap: 41.4 mln USD

tmt dystrybucja

 


Loading...

Szczegóły

Start:
19 marca
Koniec:
6 czerwca
Strona internetowa:
https://www.traxia.co/

Dodaj komentarz