Ładowanie ICO

« All ICO

  • To event minęło.

THEKEY

15 stycznia

thekey ico

Projekt THEKEY opracowuje obecnie rozwiązanie IDV drugiej generacji dla Internetu, za pośrednictwem technologii BDMI. BDMI oznacza technologię “Blockchain based Dynamic Multi-Dimension Identification”. Takie rozwiązanie doskonale odzwierciedla główne wymagania dotyczące wzajemnego identyfikowania się w cyfrowym świecie, które jest “kluczem” do migracji ludzi ze świata rzeczywistego do świata online.

Wyniki uzyskane z istniejących technologii IDV, które zostały opracowane i zastosowane w Internecie, mogą zostać odrzucone i zmienione. Blockchain wykorzystuje asymetryczny algorytm kryptograficzny, zapewniający transmisję danych i bezpieczeństwo użytkowania. Charakteryzuje się kilkoma cechami, np. niezmiennością, nieodwracalnością, bezpieczeństwem. Inteligentne kontrakty są realizowane przez programowalne skrypty, zwiększając praktyczność Blockchain. Dzięki tym funkcjom przełamany zostaje dylemat aplikacji technologii weryfikacji tożsamości. Wyniki uzyskane z BDMI będą niezaprzeczalne i niezmienne.

NEO zapewnia wsparcie techniczne dla THEKEY. Inteligentna gospodarka zaproponowana przez NEO składa się z zasobów cyfrowych, inteligentnego kontraktu i cyfrowej tożsamości, która jest całym ekosystemem. Tożsamość cyfrowa jest nieodzownym elementem inteligentnej gospodarki NEO. THEKEY podziela konsensus z tym pomysłem i jest gotów dostarczyć aplikację tożsamości cyfrowej dla ekosystemu NEO, w celu współtworzenia systemu tożsamości cyfrowej.

Ekosystem THEKEY będzie zdecentralizowaną społecznością autonomiczną, która będzie składać się z trzech komponentów: uczestników (Validator, dostawca usług i indywidualny użytkownik), Smart Contracts i tokenów TKY. Token THEKEY (TKY), jako główny składnik ekosystemu, jest jedyną metodą rozliczania inteligentnych umów podpisanych pomiędzy uczestnikami w ekosystemie THEKEY.

Całkowita ilość tokenów TKY: 10 000 000 000

Cena tokena TKY w ICO: 1 TKY = 0.0134 USD (0.000001 BTC)

5,00 ilość ocen: 1
Loading...

Szczegóły

Data:
15 stycznia
Strona internetowa:
thekey.vip

Dodaj komentarz