Giełda kryptowalut z dźwignią
Ładowanie ICO

« All ICO

  • To event minęło.

Perlin (PERL)

9 sierpnia - 25 sierpnia

perlin opis ieo

Perlin jest projektem blockchain rozwijającym zdecentralizowaną platformę Wevelet opierającą się na nowym rodzaju konsensusu ‘leaderless proof of stake’. Misją Perlin jest zasilenie przyszłości zdecentralizowanych technologii i przyspieszenie transformacji handlu międzynarodowego w czysto cyfrowy, autonomiczny przemysł.

Platforma pozwala na tworzenie zdecentralizowanych aplikacji i rozwijanie inteligentnych umów w przyjaznym dla programistów środowisku.

Uruchomienie węzła Wavelet wymaga tylko 512 MB pamięci RAM i dobrego połączenia z Internetem dzięki czemu weryfikatorzy mogą zatwierdzać transakcje za pomocą swoich telefonów i laptopów.

Perlin pozyskał już wiele organizacji do współpracy, między innymi rząd Singapuru oraz Indii a także prywatne duże firmy jak Kakao Investments czy Bitmain.

Sprzedaż tokenów odbędzie się na platformie Binance Launchpad. Od 9 sierpnia będą rejestrowane salda BNB. Cały proces zakończy się 24 sierpnia, kiedy to rozlosowane zostaną zwycięskie bilety. Użytkownicy którym nie uda się zdobyć wygrywających losów będą objęci airdropem tokenów PERL, w którym zostanie rozdana pula 3 874 500 PERL o równowartości ok. 300 000 $.

Hard cap został określony na 6 700 000 $. Do sprzedaży na Binance Launchpad zostało przeznaczone 86 530 500 PERL, co stanowi 8,38 % całkowitej podaży tokenów PERL. Cena jednego tokena PERL została ustalona na 0.07743 $.

szczegóły perl

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży tokenów PERL znajdziecie na stronie Binance Launchpad.

3,50 ilość ocen: 2
Loading...

Szczegóły

Start:
9 sierpnia
Koniec:
25 sierpnia
Strona internetowa:
perlin.net

Dodaj komentarz