Ładowanie ICO

« All ICO

Invest in Brokers

26 maja - 30 września

invest ico
Platforma Invest to bezkompromisowa platforma do kopiowania pozycji tradingowych, umożliwiająca każdemu handlowanie kryptowalutami, tak jak najlepsi i najbardziej doświadczeni traderzy, przy najmniejszym wysiłku.
Dzięki platformie Invest nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także zaoszczędzisz najcenniejszy zasób: czas.

 

Platforma oferuje łatwy w użyciu interfejs platformy połączony z rozbudowanym systemem społecznościowym, dzięki któremu użytkownicy mogą śledzić najlepszych i najbardziej doświadczonych handlowców oraz kopiować ich transakcje w czasie rzeczywistym, bez wysiłku i obaw na niektórych z najpopularniejszych giełd, takich jak Bittrex, Binance i wiele innych, cały czas zachowując pełną kontrolę nad kluczami i funduszami.

 

Sposób, w jaki to działa:
Doświadczeni traderzy zarejestrowani na platformie mogą dzielić się swoimi osiągnięciami. Użytkownicy wybierają inwestorów, którzy chcą ich zasubskrybować, na podstawie preferowanego stylu inwestycyjnego lub wcześniejszej historii transakcji.
Po tym, jak użytkownik zasubskrybuje inwestora według własnego uznania, platforma łączy konto za pośrednictwem interfejsu API z giełdą. W ten sposób każdy ruch, jaki robi inwestor, jest automatycznie i bezpośrednio kopiowany na konto użytkownika.
Na rynku dostępnych jest kilka usług oferujących kopiowanie, ale Invest Platform jest inna.
Konkurencyjne systemy są drogie i pobierają wysokie opłaty. Invest Platform nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z platformy.
Ponadto wiele innych systemów handlu uprawnieniami do kopiowania wymaga od użytkowników wpłacania pieniędzy na portfele tych firm. To naraża fundusze użytkowników na ryzyko.

 

Platforma Invest, dzięki połączeniu z giełdami za pośrednictwem interfejsu API, nie wymaga od użytkowników wysyłania swoich funduszy na platformę. Pozwala użytkownikom zachować środki na giełdzie. Z tego powodu każdy, kto korzysta z platformy, zawsze będzie mieć pełną kontrolę nad swoimi funduszami.
4,50 ilość ocen: 2
Loading...

 

Szczegóły

Start:
26 maja
Koniec:
30 września
Strona internetowa:
investinbrokers.com

Dodaj komentarz