Ładowanie ICO

« All ICO

  • To event minęło.

Hodler.Tech

1 marca - 30 marca

ICO Nawigacja

hodler

Hodler.Tech jest bezpiecznym portfelem sprzętowym, który będzie posiadał również wszystkie zalety popularnych portfeli, zebrane w jednym urządzeniu: duża ilość obsługiwanych monet, możliwość dokonywania płatności bez użycia komputera oraz wygodny interfejs pozwalający na dokonywanie płatności kryptowalutami.

Zespół tworzący projekt Hodler.Tech opisuje siebie na forum.blitcoin.pl w następujący sposób:

Jesteśmy grupa ludzi pracujących ze sobą od roku 2006, stworzyliśmy kilka dużych projektów informatycznych, aplikacji, system ERP, od kilku lat skupiamy się głównie na branży kryptowalut. Stworzyliśmy aplikacje do auto-handlu na kilku giełdach, pracujemy nad projektem Bitcoin Legend, robiliśmy tez boty do arbitrażu na giełdach, opracowaliśmy kilka ciekawych strategii na Trading View, rozpoczęliśmy projekt CryptoAnalyzer który będzie rozwijany w przyszłości.

Portfel Hodler.Tech będzie dobrze zabezpieczoy przed wszelkiego rodzaju oszustwami, kradzieżami oraz włamaniami, podobnie jak jest to rozwiązane w portfelach sprzętowych typu Ledger oraz Trezor. Hodler.Tech będzie oparty na małym 2.4 calowym smartfonie który będzie posiadał zainstalowaną zindywidualizowaną wersję systemu operacyjnego Linux (Open Source), w celu wyeliminowania możliwości wycieku danych spowodowanych coraz popularniejszym malware, które wykrada środki ze zwykłych aplikacji z systemem Android.

Dodatkowo, zespół tworzący projekt chciałby aby urządzenie posiadało możliwości takie jakie posiadają terminale w sklepach stacjonarnych, czyli po jego zakupie, konfiguracji połączenia z giełdą kryptowalut, umożliwiało by przyjmowanie płatności kryptowalutowych bez użycia pośredników typu coinpayments czy inpay.

Inne funkcje zaimplementowane w portfelu:

– Lokalizator GPS – który ułatwia jego odnalezienie lub nawet odzyskanie po kradzieży.
– Funkcje HODL, czyli możliwość zablokowania środków w portfelu które chcielibyśmy trzymać długoterminowo. Będzie można zadeklarować datę ich odblokowania bez możliwości jej zmiany.
– Odczytywanie adresów poprzez aplikacje OCR, przy użyciu wbudowanej kamery, aby nie trzeba było przepisywać długich adresów w przypadku gdy musimy za cos zapłacić a nie posiadamy możliwości użycia kodu QR.
– Ilość przechowywanych typów kryptowalut – około 100 największych + wszystkie tokeny oparte o ETH, NEO i inne kryptowaluty które będą posiadały funkcje ich generowania.
– Backup w postaci seeda który umożliwi odtworzenie portfela z klucza spisanego na papierze, oraz automatyczny backup kluczy prywatnych który będzie kompatybilny z oficjalnymi klientami każdej z kryptowalut, aby w przypadku forka, nie trzeba było przelewać coinów na niezabezpieczone portfele, tylko odzyskać je w samym urządzeniu, w pełni bezpiecznie i bez możliwości utraty środków, z czym musimy się liczyć dzisiaj.
– Możliwość zakupienia samego systemu operacyjnego ze zintegrowaną aplikacją walleta dla osób które chciałyby użyć któregoś z obsługiwanych smartfonów popularnych producentów

Porównanie portfela Hodler.Tech z innymi produktami tego typu znajdziecie na tej stronie.

Szczególy tokena HDL:

Ilość: 1,000,000,000 HDL
Ilość na sprzedaż podczas ICO: 500,000,000
Cena tokena podczas ICO: USD 0.01
Minimalna ilość do zakupu: 10,000 szt. warte USD 100
Maksymalna ilość do zakupu dostępna pojedynczemu inwestorowi: 250,000,000 sztuk warte USD 2.5 mln.
Całkowita wartość tokenów dostępnych do zakupu: USD 5,000,000
Metody płatności: BTC, BCH, LTC, DASH
Aktualny bonus podczas pre-sale: 40%
Tokeny nie sprzedane podczas przedsprzedaży, zostaną przeznaczone do sprzedaży podczas następnych etapów ICO.
Po przeprowadzeniu ICO nie bedą emitowane nowe tokeny
Jurysdykcja podatkowa: Estonia

Przedsprzedaż ICO już się rozpoczęła i potrwa do 30 marca 2018 r. Sprzedaż: 31 marca 2018 r. do 11 czerwca2018 r.


Loading...

Szczegóły

Start:
1 marca
Koniec:
30 marca
Strona internetowa:
hodler.tech

Miejsce

Przedsprzedaż

Dodaj komentarz