Ładowanie ICO

« All ICO

  • To event minęło.

Diveco Logistics

10 kwietnia - 10 lipca

diveco logo gimp

Diveco Logistics to projekt najnowszej generacji platformy logistycznej i systemu ERP działającym w znacznym stopniu w chmurze, w pełni opartym o zintegrowane technologie Blockchain i koncepcję IoT (Internet of Things) w rejestrze Tangle. Jak dotąd żadne istniejące przedsiębiorstwo nie podjęło się próby implementacji tych technologii w systemach komercyjnych.

Platforma będzie możliwie najtańszym, a zarazem najbezpieczniejszym i najbardziej skutecznym narzędziem do zarządzania przedsiębiorstwem. Zastosowanie rejestrów Blockchain i Tangle w systemie ERP stanie się kamieniem milowym w rozwoju systemów zarządzania zasobami, bowiem nie dysponujemy aktualnie bezpieczniejszą technologią utrzymywania i integracji danych w sieci.

Diveco Logistics ma w planach stworzenie również kilku innych produktów w ramach systemu. Do najistotniejszych należy system kontroli czasu pracy kierowców. Połączenie danych z tachografów i nadajników GPS z technologią Blockchain skutecznie uniemożliwi próby fałszowania danych i zwiększy ich transparentność. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększy się również bezpieczeństwo na drogach, a przedsiębiorcy zyskają najlepszej jakości narzędzie do zarządzania pracą kierowców i floty. To co wyróżnia projekt, to również system dywidend, który ma zostać wprowadzony po komercyjnym uruchomieniu systemu. Tokeny będą stanowiły rolę akcji firmy i w zależności od ich ilości inwestor będzie mógł z tego czerpać korzyści. Jak piszą autorzy projektu na swojej stronie:

Każdy inwestor posiadający tokeny Diveco będzie mógł czerpać z tego odpowiednie korzyści. Tokeny będą bowiem traktowane jak akcje firmy, z tego też tytułu inwestorom będą wypłacane dywidendy kwartalne. Firma Diveco Logistics będzie dzielić się częścią swoich dochodów netto z inwestorami. Wysokość dywidend będzie ustalana indywidualnie na każdy okres rozliczeniowy. Kwota do podziału nie będzie przekraczała 10% dochodów netto firmy. Nie będzie również niższa niż 5%. System dywidend zacznie funkcjonować po stworzeniu pełnej wersji platformy Diveco Logistics. Do tego czasu tokeny będą instrumentem do handlu na giełdzie. Dzięki wdrożeniu systemu dywidend, zwiększy się popyt na tokeny, co również przełoży się na ich wartość. Każdy pojedynczy token będzie odzwierciedleniem procentowej sumy przysługującej dywidendy. Przy wypłacie dywidend pod uwagę będą brane tylko te tokeny, które będą przechowywane na przygotowanym przez firmę portfelu. Tokeny trzymane na giełdzie i innych portfelach nie będą uwzględniane. Suma do podziału będzie więc dzielona odpowiednio tylko pomiędzy inwestorami, którzy ulokują tokeny w odpowiednim miejscu. Może zdarzyć się sytuacja, gdzie inwestor posiadający niewielką ilość tokenów będzie jedynym inwestorem trzymającym tokeny w dedykowanym portfelu – wówczas cała kwota do podziału (od 5% do 10% dochodów netto) zostanie przekazana jemu – niezależnie od sumy posiadanych tokenów.

Soft Cap: $1.700.000
Hard Cap: $10.000.000

 

Ilość tokenów DIV dostępnych w ICO: 148.750.000  + 1.000.000 w przedsprzedaży
W przedsprzedaży zespół postanowił sprzedać swoje $1.000.000 tokenów po atrakcyjnej cenie w celu promocji projektu.
Cena w przedsprzedaży: $0.01
PRE-ICO: $0.02
ICO Faza Pierwsza: $0.04
ICO Faza Druga: $0.08
Suma tokenów DIV: 200.000.000

Szczegóły

Start:
10 kwietnia
Koniec:
10 lipca

3 komentarze do wpisu „Diveco Logistics”

  1. Policja jest powiadamiana juz w wielu krajach ze wszystkimi ryjami z netu . Policja w Niemczech wystawia odrazu miedzynarodowy list w takich przypadkach .

  2. Śmierdzi scamem na kilometr. Za CEO podaje się gość, który “publicznie” wykłóca się o golonkę na Facebooku (nikt nie zwrócił większej uwagi, nawet znajomi).
    Strona internetowa to gotowy template dla ICO za kilka $, na której wręcz roi się od literówek. Whitepaper to stek bredni, wystarczy mieć choćby znikome pojęcie o krypto i mechanizmach działania blockchainu, aby dostrzec nieścisłości (nie będę ich tutaj wypisywać aby nie ułatwiać cwaniakom poszukiwania ludzi). Na stronie prawdopodobnie bezprawnie posługują się znakami towarowymi dużych firm.
    Zespół stanowi kilka osób od nicnierobienia + 1 “developer” który nie przyznaje się do uczestnictwa w tym “projekcie” oraz arcypotrzebny w fintechach instruktor tańca. Wcześniej wisiały tam jeszcze zdjęcia kilku innych, nieistniejących osób.

Dodaj komentarz