Największa giełda

Niemiecki bank uruchamia usługi brokerskie dla kryptowalut

Niemiecki Solarisbank udostępnił API dla brokerów, za pomocą którego mogą oni umożliwić swoim klientom kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie kryptowalut. Natychmiastowo, bezpiecznie i w pełni zgodnie z niemieckimi wymogami prawnymi.

 

API Solarisbank jest zgrabnie umieszczone za frontendem i pozwala na stworzenie intuicyjnego i prostego interfejsu użytkownika całkowicie w brandingu firmy. Brokerage API pozwala klientom bezpiecznie kupować i sprzedawać cyfrowe aktywa natychmiastowo – w dowolnym miejscu i czasie.

Obsługa jest bardzo prosta, klient wybiera aktywo którym chce handlować, w tym Bitcoin, Ethereum i wiele innych kryptowalut oraz tokeny ERC-20. Następnie dokonuje wybranej transakcji i potwierdza wszystko w aplikacji.

Dzięki usłudze brokerskiej Solarisbank, każda transakcja dokonywana przez klienta jest rozliczana między jego portfelem kryptowalutowym a jego kontem fiducjarnym Solarisbank, co pozwala na natychmiastowe rozliczenie przy zerowym koszcie.

Począwszy od procesu KYC i konta fiducjarnego dostarczonego przez Solarisbank po usługi kryptowalutowe, wszystkie komponenty tego rozwiązania są zgodne z niemieckimi wymogami regulacyjnymi.

Aby zapewnić bezpieczeństwo aktywów, przez cały czas są one przechowywane w rozwiązaniu Solarisbank Custody opartym na najbezpieczniejszej technologii obliczeń wielostronnych.

Dodaj komentarz