Największa giełda

Najwięksi przegrani trwającej bessy – Ranking spadków

kryptowaluty bessa

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy Wam dziesięć kryptowalut, które zaliczyły największe spadki w czasie trwającej obecnie bessy. Cała przedstawiona poniżej dziesiątka należy do pierwszej setki kryptowalut pod względem kapitalizacji.

największe spadki kryptowalut

Prym w zestawieniu wiedzie VeChain, którego cena spadła niemalże o 100 % od ATH (ang. All Time High, czyli najwyższa zarejestrowana cena). Dziwić może w tej tabelce obecność Zcash, kryptowaluty która znajduje się na 19 miejscu w rankingu pod względem kapitalizacji, a pomimo to spadła o 98,72 % od swojego ATH.

Dla równowagi przedstawiamy kryptowaluty, które mogą poszczycić się najmniejszymi spadkami od czasu swojego ATH. Nie trudno zauważyć, że połowę miejsc w tym zestawieniu zajmują stablecoin-y powiązane z dolarem amerykańskim.

najmniejsze spadki kryptowalut

Spadki przekraczające 90 % wydają się być naprawdę duże, trudno sobie wyobrazić żeby miały się jeszcze pogłębić. Bitcoin w tym momencie stracił już blisko 80 % ze swojego ATH ze stycznia tego roku.

O możliwych scenariuszach dla Bitcoina i rynku kryptowalut na najbliższy czas możecie posłuchać w dzisiejszym filmie prezesa.

3 komentarze do “Najwięksi przegrani trwającej bessy – Ranking spadków”

  1. Cześć,

    co do pierwszej tabeli, to w połowie lipca Vechain mial token swap w stosunku 1:100.
    Według tego VET byłby wart ok 0.4$ co daje “jedynie” 96% spadek od ATH.
    coinpaprika.com/event/62505-token-swap/

    Odpowiedz

Dodaj komentarz