Największa giełda

Listing STC Satoshi Island na OKX – kolejny token ze stajni Tenset

Giełda OKX ogłosiła zbliżające się notowanie tokena Satoshi Island (STC).

Token Satoshi Island zostanie dodany do handlu na platformę OKX zgodnie z następującym harmonogramem:

  1. Depozyty STC otworzą się 22 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 07:00 czasu polskiego
  2. Handel spot STC/USDT, STC/USDC rozpocznie się 22 sierpnia o godzinie 10:00 czasu polskiego
  3. Wypłaty STC otworzą się 23 sierpnia (wtorek) o 12:00 czasu polskiego

Rajska wyspa centrum kryptowalut?

Satoshi Island to prywatna wyspa zlokalizowana w archipelagu Vanuatu, pomiędzy Australią a Fidżi. Ta tropikalna wyspa o powierzchni 32 milionów stóp kwadratowych zamierza stać się globalną stolicą kryptowalut. Po latach przygotowań i wsparcia ze strony rządu Vanuatu, wyspa jest gotowa do rozwinięcia się w realną krypto-gospodarkę i demokrację opartą na technologii blockchain.

Wyspa należy do Satoshi Island Holdings Limited. Podstawą gospodarki wyspy Satoshi ma być kryptowaluta Satoshi Island Coin (STC). Będzie ona wymagana do dokonywania wszelkich działań handlowych i transakcji na wyspie.

Satoshi Island we współpracy z Tenset

Dystrybucja tokenów STC oraz NFT reprezentujących udziały gruntu na wyspie, została przeprowadzona za pomocą platformy Tenset. Tenset oficjalnie podpisał umowę z Satoshi Island. Dyrektor generalny Tenset spotkał się osobiście z zespołem Satoshi Island w Dubaju, aby uzgodnić szczegóły i sfinalizować umowę na wyłączne partnerstwo i uruchomienie sprzedaży za pośrednictwem platformy Tenset Gem Launch Platform.

W pierwszym tygodniu sierpnia na platformie Tenset uruchomiona została sprzedaż tokenów STC, a później także tokenów NFT. NFT Satoshi Island reprezentują własność prawdziwej ziemi na wyspie. Dziesięć NFT odpowiada 1 działce gruntu o powierzchni około 360 metrów kwadratowych. Tenset sprzedawał NFT z 4 stref na wyspie Satoshi: East Cliff, West Cliff, South Cliff, South Coast.

Dodaj komentarz