Największa giełda

Leonicornswap złotym sponsorem platformy Tenset Infinity Airdrop

Projekt Leonicornswap dołącza do platformy Tenset Infinity Airdrop jako złoty sponsor.

LEON jest tokenem projektu Leonicornswap, który oferuje zdecentralizowaną giełdę stworzoną na blockchainie Binance Smart Chain. Projekt wyposażony został w dodatkowe funkcje, takie jak rynek NFT, loteria i IDO.

LEON jest natywnym tokenem sieci Leonicornswap, który został stworzony w standardzie BEP20. Jego funkcją ma być zachęcanie użytkowników Leonicornswap do stakingu oraz farmingu. Ponadto token LEON może być używany do wybijania NFT, grania na loterii i uczestniczenia w IDO i innych programach hazardowych, które zostaną wprowadzone w przyszłości.

LEON jest kolejnym tokenem stworzonym przez zespół Leonicornswap. Pierwszy z nich LEOS działa jako token zarządzania dla platformy. Oba tokeny pojawią się w zrzutach Tenset Infinity Airdrops.

Całkowita podaż tokena LEON to 350 milionów tokenów, dla Tenset Infinity Airdrops zostanie przeznaczonych 3,5 miliona tokenów. Airdrop LEON zostanie rozdystrybuowany w okresie 180 dni do wszystkich inwestorów, którzy zablokowali swój 10set w Infinity.

Token LEON będzie miał swoje IEO na giełdzie Kanga Exchange 12 października o 12:00 CET. Cena za token wyniesie 0,03 USD. LEON zadebiutuje na giełdzie 2 dni później, 14 października.

Inwestorzy ze wszystkich poziomów platformy Infinity (brąz-diament) otrzymują wszystkie airdropy, które mają miejsce, bez względu na kategorię sponsora, w której jest umieszczony. Kategoria sponsora pozwala natomiast uzyskać dodatkowe bonusy.

Dodaj komentarz