Największa giełda

Ledger dodaje staking Polkadot

Użytkownicy Ledger mogą teraz bezpiecznie zarządzać Polkadot (DOT), dokonywać transakcji i stakować bezpośrednio w Ledger Live, jednocześnie chroniąc swoje aktywa za pomocą portfela sprzętowego Ledger.

Polkadot i jego token DOT są zintegrowane z aplikacją Ledger Live. Możesz teraz zabezpieczyć, wysyłać, odbierać, gromadzić i stakować DOT bezpośrednio w Ledger. Wszystko w jednym miejscu.

Polkadot (DOT) staje się piątym tokenem do obstawiania dostępnym bezpośrednio w Ledger Live, obok Tezos (XTZ) , TRON (TRX) , COSMOS (ATOM) i Algorand (ALGO) . Dlatego ta nowa integracja daje dodatkową opcję powiększania zasobów w Ledger Live.

Możesz stakować DOT i zdobywać nagrody, uczestnicząc w sieci Polkadot bezpośrednio w Ledger Live. Obstawianie DOT nigdy nie było łatwiejsze – teraz możesz to zrobić w jednej aplikacji bez kłopotów z używaniem kilku portfeli. 

Chociaż obstawianie DOT jest obecnie dostępne na kilku głównych giełdach i portfelach, nie zapewniają one takiego samego poziomu bezpieczeństwa i opcjonalności jak portfele sprzętowe Ledger. Dzięki Ledger Live użytkownicy mogą obstawiać swoje DOT za pomocą jednej aplikacji, jednocześnie chroniąc swoje aktywa za pomocą sprzętu Ledger bez narażania własności i kontroli nad kluczami prywatnymi . 

Ponadto Ledger oferuje użytkownikom większą kontrolę nad obstawianiem: w przeciwieństwie do giełd, w których użytkownicy rezygnują ze swoich praw do wyboru, kogo nominować, za pomocą Ledger Live możesz wybierać z szerokiej listy walidatorów w oparciu o własne preferencje.

ledger s x

Dodaj komentarz