Największa giełda

Kryptowaluty Blockchain Polska i grupy regionalne na facebooku

Wczoraj wystartowała inicjatywa Bithub.pl, której celem jest integracja oraz aktywizacja polskiej społeczności kryptowalut.

Została przygotowana grupa ogólnopolska Kryptowaluty Blockchain Polska oraz specjalne regionalne grupy na Facebooku, których zadaniem będzie wspierać lokalne społeczności. Będą się tam pojawiać informacje o projektach związanych z kryptowalutami, które działają w danej okolicy, informacje o wydarzeniach. Grupa będzie również spajać społeczność i inspirować do samodzielnego podejmowania lokalnych inicjatyw.

W związku z tym poszukiwanie są osoby, ambasadorzy, którzy są chętni do prowadzenia grup i animowania swojej społeczności. Do każdej grupy regionalnej poszukiwane są 1-2 osoby o profilu technologicznym oraz 1-2 osoby o profilu giełdowo-inwestycyjnym.

Ambasador grupy to nie funkcja, w której ktoś leży i pachnie, ale organizuje spotkania oraz aktywizuje społeczność by można było się wymienić informacjami. Osoby takie powinny być rozpoznawalne w swoim środowisku, ale jednocześnie nie być osobami bardzo zajętymi prowadzonymi przez siebie projektami czy firmami. Mieć czas i chęci do prowadzenia tej grupy.

Linki do miast i grup znajdują się poniżej:

Kryptowaluty Blockchain Polska
http://bit.ly/2hpLct8
Warszawa
http://bit.ly/2jTlJgm
Poznań
http://bit.ly/2yylZ7B
Kraków
http://bit.ly/2xnzKbG
Wrocław
http://bit.ly/2ykD4B8
Trójmiasto
http://bit.ly/2yyaNb1
Gdynia
http://bit.ly/2ykATO3
Gdańsk
http://bit.ly/2wJ9PeQ
Szczecin
http://bit.ly/2fIA6j6
Katowice
http://bit.ly/2xqB2QC
Białystok
http://bit.ly/2xwejEt
Lublin
http://bit.ly/2fgRydG
Rzeszów
http://bit.ly/2fi6U1K
Łódź
http://bit.ly/2n6NocW

Jeżeli nie widzisz tu swojego miasta/regionu, a chciałbyś, aby Twoja lokalna społeczność też zaistniała prosimy również o kontakt.

Osoby zainteresowane rolą ambasadorów prosimy o kontakt z administratorem grupy (Łukasz Kopeć) bądź na maila lukasz.kopec@bithub.pl

Dodaj komentarz