Największa giełda

Konferencja z okazji otwarcia siedziby FlyingAtom w Olsztynie, 23 czerwca

olsztyn konferencja

W sobotę 23 czerwca w Olsztynie odbędzie się konferencja poświęcona kryptowalutom oraz technologii blockchain organizowana przez kantor FlyingAtom z okazji otwarcia swojego biura w tym mieście. Spotkanie odbędzie się w hotelu Kopernik, Aleja Warszawska 37, 10-081 Olsztyn. Wstęp na konferencję jest jak zawsze darmowy, a sala będzie przygotowana na przyjęcie nawet 100 osób.
FlyingAtom to polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem.

Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu oraz nowo otwarte w Olsztynie. Przedstawicieli firmy znajdziemy także m.in. w Gdańsku oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce.

FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. W Warszawie poza siedzibą główną firmy znajduje się również Bitomat. Można go znaleźć w Galerii Millenium (Al. Jerozolimskie 123) w Restauracji Nepalskiej Siddhartha. Dokonując tam transakcji możemy otrzymać od obsługi restauracji kubeczek z motywem kryptowalut. W planach rozwoju firmy znajduje się otwarcie kolejnych placówek w kraju, dwustronne automaty do handlu Bitcoinem oraz rozszerzenie handlu o inne kryptowaluty.

Poza działalnością związaną z handlem Bitcoinem FlyingAtom zajmuje się też doradztwem księgowym i podatkowym związanym z kryptowalutami. Firma organizuje też profesjonalne warsztaty i szkolenia. Raz w miesiącu w największych polskich miastach organizowane są przez firmę szkolenia pod hasłem „Poznaj Bitcoina i kryptowaluty”. W czerwcu szkolenia odbędą się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Lublinie oraz Bydgoszczy. Poruszane tam tematy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero początkujących z kryptowalutami ale też takich, które chcą poszerzyć swoją wiedzę.

W miastach gdzie otwierane są nowe biura, firma organizuje dodatkowo konferencje. Wszystkie spotkanie organizowane przez FlyingAtom można znaleźć na grupie meetup. Na konferencji nie zabraknie prelegentów z różnych dziedzin związanych z kryptowalutami i technologią Blockchain. Podczas spotkania 23.06 będzie okazja wysłuchać czterech prezentacji. Szczegółowa agenda prezentuje się następująco:

Agenda
16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
16:10 – 16:50 – Bartosz Bilicki – "Tokeny i ich odmiany”
16:55 – 17:35 – Zuzanna Umińska – “Kryptopodatki – czyli ujęcie podatkowe kryptowalut w Polsce i na Świecie”
17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
18:05 – 18:45 – Damian Dzienio – “Wojna protokołów – czy potrzebujemy tylu blockchainów?
18:50 – 19:30 – Arkadiusz Jóźwiak – “Kryptowaluty vs CFD na kryptowaluty – co lepsze?”

Po konferencji zapraszamy na afterparty w Browarze Warmia.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Dodatkowe informacje na temat samej konferencji dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz