Największa giełda

Konferencja FlyingAtom, 25 marca w Krakowie

fa nowe biuro kraków

Już 25 marca odbędzie się Konferencja FlyingAtom z okazji otwarcia nowego biura w Krakowie, w budynku Fronton przy ulicy Kamiennej 21.

Pierwszym z prelegentów będzie Adam Kotucha, a tematem jego wystąpienia: “Kryptowaluty i blockchain a rynek usług prawnych”.

Adam Kotucha – prawnik, Koordynator Działu Prawnego Grupy Kapitałowej Herkules S.A. GPW, członek grupy consultingowej P2P.systems, współorganizator meetupów Crypto@Cracow, associate w Kancelarii Schiffer Sroczyński sp. j., członek Strumienia “Blockchain/DLT i Waluty Cyfrowe” działającego przy Ministerstwie Cyfryzacji, mentor Polskiego Akceleratora Blockchain, ekspert wpisany na listę Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, autor publikacji o tematyce prawnej w odniesieniu do kryptowalut oraz blockchain, zajmujący się tematyką od końca 2011 roku.

W związku z dużym zainteresowaniem analizą techniczną na rynkach kryptowalut oraz zadowoleniem z prelekcji, ponownie na konferencji FlyingAtom wystąpi Arkadiusz Jóźwiak z prezentacją pt. “Analiza techniczna na rynku kryptowalut”.

Arkadiusz Jóźwiak – z rynkiem walutowym związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywnie handluje również na rynku walutowym, kryptowalutowym i opcyjnym. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Na co dzień redaktor i analityk portalu Comparic oraz blogger.

Konferencja będzie miała miejsce w Grand Ascot Hotel **** przy ul. Józefa Szujskiego 4, początek o godz. 15:00.

Strona internetowa wydarzenia: Konferencja FlyingAtom w Krakowie

Dodaj komentarz