Największa giełda

Konferencja FlyingAtom, 21 kwietnia we Wrocławiu

wroclaw konferencja

W sobotę 21 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się konferencja poświęcona kryptowalutom organizowana przez kantor FlyingAtom z okazji otwarcia swojego biura w tym mieście. Spotkanie odbędzie się w hotelu Radisson Blu przy ul. Purkyniego 10 50-156 Wrocław. Wstęp na konferencję jest darmowy, a sala będzie przygotowana na przyjęcie 100
osób.

Na wrocławskiej konferencji nie zabraknie prelegentów z różnych dziedzin związanych z kryptowalutami i technologią Blockchain. Podczas spotkania 21.04 będzie okazja wysłuchać pięciu prezentacji. Szczegółowa agenda prezentuje się następująco:

15:00 – 15:10 – Otwarcie konferencji
15:10 – 15:50 – Sławomir Mentzen – Opodatkowanie kryptowalut w Polsce
15:50 – 16:20 – Damian Dzienio – Przegląd najlepszych projektów ICO w 2018 roku.
16:20 – 17:00 – Tomasz Przybycień (Algory) – Wykorzystanie narzędzi wspierających trading na rynku kryptowalut
17:00 – 17:20 – Przerwa kawowa
17:20 – 18:00 – Krzysztof Szumny – Ekonomia Uwagi oraz Tokenizacja Rzeczywistości jako sposób na potencjalny kryzys spowodowany robotyzacją
18:00 – 18:40 – Tomasz Drwięga – Ethereum – co dalej?

Po konferencji zapraszamy wszystkich uczestników na afterparty, które odbędzie się w piwiarnio – restauracji Bernard znajdującej się na wrocławskim rynku.

FlyingAtom to polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie i Lublinie oraz nowo otwarte we Wrocławiu. Przedstawicieli firmy znajdziemy także w Łodzi, Gdańsku, Olsztynie oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. W Warszawie poza siedzibą główną firmy znajduje się również Bitomat. Można go znaleźć w Galerii Millenium (Al. Jerozolimskie 123) w Restauracji Nepalskiej Siddhartha. Dokonując tam transakcji możemy otrzymać od obsługi restauracji kubeczek z motywem kryptowalut. W planach firmy znajduje się otwarcie nowych placówek w kraju, kolejne automaty do zakupu Bitcoinów oraz rozszerzenie handlu o inne kryptowaluty.

Poza działalnością związaną z handlem Bitcoinem FlyingAtom zajmuje się też doradztwem księgowym i podatkowym związanym z kryptowalutami. Firma organizuje też profesjonalne warsztaty i szkolenia. Raz w miesiącu w największych polskich miastach organizowane są przez firmę szkolenia pod hasłem „Poznaj Bitcoina i kryptowaluty”.
Poruszane tam tematy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero początkujących z kryptowalutami ale też takich, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. W miastach gdzie otwierane są nowe biura, firma organizuje dodatkowo konferencje. Wszystkie spotkanie organizowane przez FlyingAtom można znaleźć na grupie meetup.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Dodatkowe informacje na temat samej konferencji dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz