Największa giełda

Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency, 8 września w Rzeszowie

konferencja rzeszow btc

W sobotę 8 września w Rzeszowie odbędzie się Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency poświęcona kryptowalutom oraz technologii Blockchain. Konferencja jest organizowana przez kantor Bitcoin FlyingAtom i wydarzenie połączone jest z otwarciem nowego biura firmy w tym mieście. Spotkanie odbędzie się w hotelu Bristol ul. Mikołaja Kopernika 12, 35-001 Rzeszów. Wstęp na konferencję jest jak zawsze darmowy, a sala będzie przygotowana na przyjęcie nawet 100 osób. FlyingAtom to polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem.

Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Olsztynie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu oraz nowo otwarte w Rzeszowie. Przedstawicieli firmy znajdziemy także m.in. w Gdańsku oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można
przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. W Warszawie poza siedzibą główną firmy znajduje się również dwustronny Bitomat. Można go znaleźć w Galerii Millenium (Al. Jerozolimskie 123) w Restauracji Nepalskiej Siddhartha. Dokonując tam transakcji możemy otrzymać od obsługi restauracji kubeczek z motywem kryptowalut. Drugie takie samo urządzenie znajduje się w Czeladzi w Centrum Handlowym M1 (ul. Będzińska 80). Aktualny
kurs wymiany w autmoatach można znaleźć na stronie: Bitomaty.

Poza działalnością związaną z handlem Bitcoinem FlyingAtom zajmuje się też doradztwem księgowym i podatkowym związanym z kryptowalutami. Firma organizuje też profesjonalne warsztaty i szkolenia. Raz w miesiącu w największych polskich miastach organizowane są przez firmę szkolenia pod hasłem „Poznaj Bitcoina i kryptowaluty”. We wrześniu szkolenia odbędą się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Lublinie oraz Bydgoszczy. Poruszane tam tematy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero początkujących z kryptowalutami ale też takich, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. W miastach gdzie otwierane są nowe biura, firma organizuje konferencję taka jak ta w Rzeszowie. Wszystkie spotkanie organizowane przez FlyingAtom można znaleźć na grupie meetup. FlyingAtom otworzy wkrótce też swój sklep internetowy. Będzie można w nim znaleźć portfele sprzętowe, koszulki oraz całą gamę gadżetów związanych z kryptowalutami.

Na konferencji nie zabraknie prelegentów z różnych dziedzin związanych z kryptowalutami i technologią Blockchain. Podczas spotkania 08.09 będzie okazja wysłuchać czterech prezentacji. Szczegółowa agenda prezentuje się następująco:

16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
16:10 – 16:50 – Arkadiusz Jóźwiak  – Kryptowaluty vs CFD na kryptowaluty – co lepsze?
16:55 – 17:35 – Mateusz i Krystian Gajaszek – STO – innowacyjna forma finansowania projektów
17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
18:05 – 18:45 – Aldona Leszczyńska-Mikulska  – Planowane zmiany podatkowe, które mogą dotknąć
18:50 – 19:30 – Kamil Bejm – Magia Fibonacciego czyli jak przewidzieliśmy spadki na Bitcoinie.

Po konferencji odbędzie się afterparty w restauracji Sphinx.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Dodatkowe informacje na temat
samej konferencji dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz