Największa giełda

Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency, 27 października w Gdańsku

gdansk konferencja btc

W sobotę 27 października w Gdańsku odbędzie się Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency poświęcona kryptowalutom oraz technologii Blockchain.
Konferencja jest organizowana przez kantor Bitcoin FlyingAtom i wydarzenie połączone jest z promocją punktu partnerskiego w tym mieście. Spotkanie odbędzie się w hotelu Gdańsk Boutique, Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk. Wstęp na konferencję jest jak zawsze darmowy, a
sala będzie przygotowana na przyjęcie nawet 100 osób.

FlyingAtom to polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Olsztynie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu oraz Rzeszowie. Przedstawicieli firmy znajdziemy także m.in. w Gdańsku oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. Kantor posiada też swoje Bitomaty. Można w nich dokonywać transakcji zarówno kupna jak i sprzedaży BTC. Bitomaty znajdują się w Warszawie(Aleje Jerozolimskie 123A, Galeria Millennium, Restauracja Siddhartha), Gliwicach (Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, Centrum Handlowe Arena) oraz Czeladzi (Będzińska 80, Centrum Handlowe M1). W najbliższym czasie automaty pojawią się też w kolejnych miastach.

Poza działalnością związaną z handlem Bitcoinem FlyingAtom zajmuje się też doradztwem księgowym i podatkowym związanym z kryptowalutami. Firma organizuje też profesjonalne warsztaty i szkolenia. Poruszane na szkoleniach tematy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero początkujących z kryptowalutami ale też takich, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. W miastach gdzie otwierane są nowe biura, firma organizuje konferencję taka jak ta w Gdańsku. Wszystkie spotkanie organizowane przez FlyingAtom można znaleźć na grupie meetup. FlyingAtom otworzy wkrótce też swój sklep internetowy. Będzie można w nim znaleźć portfele sprzętowe, koszulki oraz całą gamę gadżetów związanych z kryptowalutami. Na konferencji nie zabraknie prelegentów z różnych dziedzin związanych z kryptowalutami i technologią Blockchain. Podczas spotkania 27.10 będzie okazja wysłuchać czterech prezentacji.

Szczegółowa agenda prezentuje się następująco:
16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
16:10 – 16:50 – Zuzanna Umińska  – Biznes oparty na walutach cyfrowych wyzwania, możliwości i ryzyka
16:55 – 17:35 – Łukasz Botorek – Aktualna strategia wydobycia i perspektywy inwestycyjne w moc obliczeniową na 2019 rok
17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
18:05 – 18:45 – Robert Gawęda – Dlaczego tak wielu traci pieniądze i jak to zmienić?
18:50 – 19:30 – Michał Stryjewski – Optymalizacja kosztów zużycia energii za pomocą
technologii Blockchain.

Dodatkowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz