Największa giełda

Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency, 21 lipca w Lublinie

konferencja btc lublin

W sobotę 21 lipca w Lublinie odbędzie się Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency poświęcona kryptowalutom oraz technologii Blockchain. Konferencja jest organizowana przez kantor kryptowalut FlyingAtom i wydarzenie połączone jest z otwarciem nowego biura firmy w tym mieście. Spotkanie odbędzie się w hotelu hotelu Europa ul.Krakowskie Przedmieście 29, 20-002 Lublin. Wstęp na konferencję jest jak zawsze darmowy, a sala będzie przygotowana na przyjęcie nawet 100 osób.

FlyingAtom to polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Olsztynie, Łodzi i Wrocławiu oraz nowo otwarte w Lublinie. Przedstawicieli firmy znajdziemy także m.in. w Gdańsku oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. W Warszawie poza siedzibą główną firmy znajduje się również Bitomat. Można go znaleźć w Galerii Millenium (Al. Jerozolimskie 123) w Restauracji Nepalskiej Siddhartha. Dokonując tam transakcji możemy otrzymać od obsługi restauracji kubeczek z motywem kryptowalut. W planach rozwoju firmy znajduje się otwarcie kolejnych placówek w kraju, dwustronne automaty do handlu Bitcoinem oraz rozszerzenie handlu o inne kryptowaluty.

Poza działalnością związaną z handlem Bitcoinem FlyingAtom zajmuje się też doradztwem księgowym i podatkowym związanym z kryptowalutami. Firma organizuje też profesjonalne warsztaty i szkolenia. Raz w miesiącu w największych polskich miastach organizowane są przez firmę szkolenia pod hasłem „Poznaj Bitcoina i kryptowaluty”. W czerwcu szkolenia odbędą się w Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Lublinie oraz Bydgoszczy. Poruszane tam tematy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero początkujących z kryptowalutami ale też takich, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. W miastach gdzie otwierane są nowe biura, firma organizuje dodatkowo konferencje. Wszystkie spotkanie organizowane przez FlyingAtom można znaleźć na grupie meetup.

Na konferencji nie zabraknie prelegentów z różnych dziedzin związanych z kryptowalutami i technologią Blockchain. Podczas spotkania 21.07 będzie okazja wysłuchać czterech prezentacji. Szczegółowa agenda prezentuje się następująco:

16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
16:10 – 16:50 –
Rafał Leszek  – Perspektywy rozwoju technologii rozproszonych rejestrów i problemy do rozwiązania.
16:55 – 17:35 –
Damian Dzienio  – Wojna protokołów – czy potrzebujemy tylu blockchainów?
17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
18:05 – 18:45 –
Adrian Łaski – STEEM – Minimum, które musisz wiedzieć.
18:50 – 19:30 – Patryk Kempiński – Jak zmieni się podejście do zakupów, gdy wszyscy będą posiadać jeden wspólny system lojalnościowy?

Po konferencji odbędzie się afterparty w Pubie u Szewca.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Dodatkowe informacje na temat samej konferencji dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz