Największa giełda

Kolejny srebrny sponsor Tenset Infinity Airdrop

Projekt Smart Electrum dołączył do Tenset Infinity Airdrop jako kolejny srebrny sponsor.

Smart Electrum to innowacyjna platforma aukcyjna i handlowa. Wykorzystuje technologię blockchain, aby poprawić wydajność hostingu aukcji, porównywania cen i ogłoszeń drobnych online oraz zapewnić bardziej przyjazną dla użytkownika platformę. 

Smart Electrum tworzy internetowy rynek, który rozwiązuje powszechny problem z płatnościami w kryptowalutach. Platforma umożliwia użytkownikom łatwą wymianę kryptowalut w celu kupowania i sprzedawania towarów lub usług, oferując jednocześnie porównania cen i opcjonalne ogłoszenia drobne. 

Pozyskiwanie funduszy to kluczowa cecha ekosystemu, który tworzy Smart Electrum. Zespół dostrzegł potrzebę wydajniejszych i bardziej przejrzystych sposobów pozyskiwania funduszy na cele charytatywne. Użytkownicy będą mogli zbierać fundusze na szczytne cele, a projekt Smart Electrum przeznacza co miesiąc 5% swoich dochodów na określone projekty. 

Smart Electrum planuje wprowadzić przejrzystą platformę obrotu energią, skoncentrowaną na sektorze elektroenergetycznym, z konkretnym tokenem obrotu energią, który pozwoli konsumentom na spieniężenie nadwyżki energii. Projekt jest pierwotnie oparty na sieci Ethereum, ale przekształci się, aby zapewnić rozwiązania cross-chain i dostosować się do potrzeb klientów zapewniając najlepsze ceny transakcyjne.

Smart Electrum Token (SELECT) to natywny token ekosystemu. Będzie działać jako paliwo dla sieci, ułatwiając dostęp do korzystania z platformy, zapewniając nagrody lojalnościowe posiadaczom, łącząc się z organizacjami charytatywnymi, obniżając opłaty na platformie, umożliwiając zainteresowanym zabezpieczenie sieci i działając jako zarządzanie w podejmowaniu decyzji wpływających na platformę .

SELECT to token ERC20 o maksymalnej podaży 100 milionów tokenów. Jako srebrny sponsor platformy Infinity przekaże do puli 2 miliony tokenów. Te zrzuty zostaną rozesłane przez 120 dni do wszystkich inwestorów, którzy zablokowali swój 10set w Infinity.

Dodaj komentarz