Największa giełda

Kierunki rozwoju kryptowalut i technologii blockchain – wykład 10 maja w Toruniu

koło naukowe bitcoin coinfirm

Spotkanie z współzałożycielem firmy Coinfirm Pawłem Aleksandrem – czołowym ekspertem z zakresu nadużyć finansowych w Europie, współpracującym z Royal Bank of Scotland czy Ernst & Young oraz Wojciechem Szczepankiem, szefem toruńskiego oddziału Coinfirm. Na wykładzie będą poruszane tematy przyszłości rozwoju kryptowalut i coraz szerszej implementacji technologii blockchain.

Coinfirm – uznany lider w swojej dziedzinie i zaliczany do najbardziej wpływowych firm na świecie. Współpracuje ona z takimi markami jak: DASH, Microsoft, PKO BP, Forbes czy polskim tygodnikiem Wprost. Polsko-brytyjski fintech przez minione półtora roku przeszedł drogę od akceleratora dla start-upów do komercyjnego wdrażania blockchain w bankowości. Firma, która równolegle rozwijała się również na rynkach międzynarodowych, aktywnie działa w świecie kryptowalut. Jej podstawowym produktem jest system analizy blockchain prowadzonej pod kątem zgodności regulacyjnych, zapobiegający praniu pieniędzy w transakcjach kryptowalutowych. Spółka już teraz sprzedaje go m.in. w Japonii, Singapurze, Hongkongu, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i w Polsce.

Wykład jest organizowany przez Koło Naukowe Bitcoin i odbędzie się w sali IV WNEiZ UMK na ul. Gagarina 13a. Początek o godz. 18:00.

Strona internetowa wydarzenia: Kierunki rozwoju kryptowalut i technologii blockchain

Dodaj komentarz