Największa giełda

Kanał płatności Micro Raiden został uruchomiony na Ethereum

Na Ethereum został uruchomiony Micro Raiden, który można porównać do uproszczonej wersji Lightning Network na Bitcoinie. Micro Raiden jest kolejnym krokiem w kierunku rozwiązania problemu skalowalności sieci Ethereum.

Micro Raiden jest jednokierunkowym kanałem płatniczym, który umożliwia wysyłanie tokenów do wcześniej ustalonych odbiorców w sposób, który nie jest rejestrowany w publicznej sieci blockchain, ale jest zabezpieczony przez sieć Ethereum.

We are happy to announce the first Microraiden release with smart contracts deployed on the main net. This allows developers to start building Microraiden-based applications now.

Raiden Network

Wykorzystywanie Micro Raiden pozwala na ograniczenie kosztów transakcji, nie zależnie od tego czy wysyła się Ether czy inne tokeny bazujące na ERC20.

W Micro Raiden deweloperzy unikali uruchomienia pewnych bardziej złożonych funkcji przeznaczonych dla pełnej wersji Raiden. Na dalszy rozwój projektu twórcy Raiden uzbierali ostatnio dzięki ICO ok. 50 mln $ (109,532 ETH).

Dodaj komentarz