Największa giełda

Już jutro pierwszy Meetup Blockchain Girls w Warszawie

blockchain girls warszawa

W ramach inicjatywy Stowarzyszenie Blockchain Polska organizowane są Blockchain Girls czyli meetupy, które w formie swobodnych spotkań mają na celu edukację od podstaw kobiet w zakresie technologii blockchain i kryptowalut.

Pierwsze wydarzenie w Warszawie poświęcone będzie pojęciom i zagadnieniom które warto znać, by zrozumieć technologię blockchain.

Na spotkaniu będzie okazją aby:

– dowiedzieć się czym jest blockchain publiczny i prywatny, permissioned oraz permissionless blockchain,

– poznać rodzaje konsensusu,

– zaznajomić się z innymi kluczowymi pojęciami, dzięki którym treści o technologii blockchain nie będą już brzmiały tak obco.

Tę edycję poprowadzą:

Izabela Murawska – biegły rewident, audytor funduszy hedgingowych i firm brokerskich przez 15 lat na Wall Street. Pełniła również rolę dyrektora finansowego w butikowym funduszu inwestycyjnym. Od 2015 do 2019 w fintechu blockchainowym Billon, odpowiedzialna za launch spółki w Wielkiej Brytanii i pierwszy projekt blockchain na masową skalę w Polsce. Założyciel i prezes fundacji edu-tech’owej BuildingBlocks wspierającej managerów edukacją o nowych technologiach. Prelegent i ewangelistka nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem technologii rozproszonych rejestrów, jak również doradca strategiczny startupów.

Iweta Laskowska – od wielu lat aktywnie związana z tematyką blockchain. Analityk biznesowy w firmie Coinfirm oraz autorka bloga, za pomocą którego stara się zarażać swoją pasją. Do niedawna konsultant technologii blockchain w firmie IBM, zaangażowana w implementacje prywatnych rozwiązań opartych o technologię blockchain na rynkach Europy środkowo-wschodniej. Autorka wielu publikacji oraz prelegentka.

Spotkanie jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy

Miejscem spotkania będzie Solutions Rent, na placu Trzech Krzyży 10/14. Start o godz. 18:00.

Strona internetowa wydarzenia: Meetup Blockchain Girls Warszawa #1

Dodaj komentarz