Największa giełda

Jeśli masz XRP możesz dostać tokeny SPARK

Za dwa tygodnie, 12 grudnia będzie miał miejsce airdrop tokenów SPARK. Wszyscy posiadacze XRP będą mogli otrzymać tokeny SPARK. W tym momencie wsparcie dla airdropa potwierdziło około 30 giełd kryptowalut, w tym Binance i BitBay, kilka portfeli, w tym portfel sprzętowy Ledger i kilka firm z branży fintech, jak na przykład Nexo. Na poniższej grafice możecie zobaczyć wszystkie podmioty które wezmą udział w airdropie SPARK.

spark airdrop

Żeby otrzymać tokeny SPARK trzeba być posiadaczem XRP przed snapshotem, który odbędzie się 12 grudnia. Przykładowo na giełdzie Binance wpłaty i wypłaty XRP zostaną wstrzymane 11 grudnia i wtedy giełda sprawdzi ilość XRP posiadanych przez swoich użytkowników. Tokeny zostaną rozdystrybuowane na podstawie poniższego wzoru:

Użytkownik A = ilość XRP posiadana przez Użytkownika A w momencie wykonania snapshota / Całkowity XRP posiadany przez Binance w momencie airdropa * Suma SPARK otrzymana przez Binance w ramach airdropa

Każda giełda czy portfel biorący udział w airdropie powinien wydać własne oświadczenie dotyczące dystrybucji SPARK, z którym należy się zapoznać żeby mieć pewność otrzymania tokenów.

Tokeny SPARK otrzymają wszyscy właściciele XRP z wyłączeniem Ripple Labs i niektórych byłych pracowników Ripple Labs. Każdy kto posiada 1 XRP powinien otrzymać 1 token SPARK.

Token SPARK jest natywnym tokenem sieci Flare stanowiącej nowy sposób skalowania platform inteligentnych kontraktów, który nie łączy bezpieczeństwa z wartością swojego tokena.

Dodaj komentarz