Największa giełda

Jak zarabiać na zabawie? Rozwój gier i doświadczeń w technologii blockchain

Metaverse, NFT oraz branża gamingowa określane są jako najgorętsze trendy w 2023 r, będą tematem przewodnim spotkania organizowanego przez MetaMixer oraz BitcoinTej.

Spotkanie przeznaczone jest dla twórców, inwestorów i pasjonatów gier. Połączenie branży gamingowej i technologii blockchain otwiera drzwi do zarabiania na rozrywce zarówno graczom w modelu Play2Earn, jak i twórcom kreującym assety, skórki czy gry oraz firmom i inwestorom wchodzącym w te branże.

W ostatni czwartek stycznia odbędzie się spotkanie organizowane wspólnie przez MetaMixer i BitcoinTej. Obie firmy wywodzą się z Poznania i ich kombinacja może spowodować powstanie nowych niecodziennych efektów. BitcoinTej już od 2018 roku organizuje spotkania zrzeszające pasjonatów technologii blockchain i kryptowalut. Natomiast MetaMixer działa w obszarze sztuki, technologii i biznesu.

Wydarzenie będzie podzielone na kilka faz: edukacyjną, podczas której prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu gamingu. Druga faza ART będzie czasem na wystawienie grafik, które już teraz są skórkami i assetami do gier od specjalistów Joanny i Eryka.

Nie zabraknie też czasu na neworking podczas którego będzie można nawiązać nowe znajomości i wymienić doświadczenia z ludźmi z branży IT, artystami i inwestorami.

Po spotkaniu będzie można również pobrać swoje pierwsze NFT tzn. Certyfikat POAP. Podczas trwania wydarzenia każde zaprezentowane dzieło będzie mintowane”, czyli transferowane do postaci tokena NFT, co pozwoli stworzyć nowe kolekcje dzieł sztuki.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia o godz. 19:00 w klubie Próżność w Poznaniu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Strona internetowa wydarzenia: MetaMixer x BitcoinTej

Dodaj komentarz