Największa giełda

Jak wpłacić PLN na giełdę Binance poprzez ZEN?

Od 19 października 2022 giełda Binance umożliwiła bezpośrednie depozyty w polskich złotówkach. Jak skorzystać z takiej funkcji i przy okazji zyskać pakiet ZEN Gold przez 90 dni za darmo? O tym przeczytasz w dzisiejszym wpisie!

Wpłaty i wypłaty w PLN możliwe są na Binance dzięki współpracy z ZEN. Żeby funkcja działała trzeba założyć konto ZEN poprzez stronę Binance lub aplikację mobilną Binance albo połączyć już istniejące konto ZEN z kontem Binance.

Po dokonaniu rejestracji przez Binance, każdy nowy użytkownik ZEN dostaje możliwość korzystania z pakietu ZEN Gold przez 90 dni za darmo.

Uwaga! Z okazji wprowadzenia depozytów PLN i par handlowych z PLN na Binance, giełda ogłosiła promocję:

do 7.11.2022 roku opłata za depozyty PLN na Binance będzie wynosiła 0%.

Jak otworzyć konto ZEN przez Binance?

Krok 1

Zaloguj się na swoje konto Binance, jeśli jeszcze nie masz konta na giełdzie, zarejestruj się i dokonaj weryfikacji tożsamości.

Krok 2

Przejdź do portfela Spot i wybierz Wpłata >> Wpłać fiat.

Następnie z listy wybierz PLN.

pln binance

Lub wybierz na liście aktywów PLN i tam kliknij Wpłata

Wybierając PLN zobaczysz, że depozyty są realizowane za pomocą ZEN, kliknij Kontynuuj

wpłać pln zen

Krok 3

Załóż lub powiąż konto ZEN z kontem Binance.

Wpłać EUR

Jeśli jesteś użytkownikiem ZEN, musisz powiązać konto ZEN z kontem na Binance. Jeśli nie masz konta ZEN, będziesz mógł je założyć i zweryfikować korzystając z instrukcji wysłanych na numer telefonu.

Po założeniu i zweryfikowaniu konta ZEN, musisz dokończyć rejestrację na stronie lub w aplikacji Binance

Wpłać PLN

Jakie korzyści daje założenie konta ZEN z Binance?

  • Zakładając konto ZEN przez stronę Binance lub aplikację mobilną Binance otrzymujesz plan ZEN Gold przez 90 dni za darmo. Jeśli jesteś już użytkownikiem ZEN, nadal możesz powiązać swoje konto ZEN z Binance, ale nie możesz skorzystać z promocji na pakiet Gold.
  • Korzystając z ZEN możesz cieszyć się natychmiastowymi wpłatami lub wypłatami PLN bez czekania na zaksięgowanie środków
  • ZEN umożliwia depozyty lokalnej waluty na giełdzie Binance z bardzo konkurencyjnymi opłatami
  • ZEN udostępnia wiele metod doładowania konta, między innymi Apple Pay, Google Pay, BLIK, karty płatnicze czy przelewy bankowe.

Jak skorzystać z darmowego planu ZEN Gold?

  • Z promocji mogą skorzystać tylko nowi użytkownicy ZEN
  • Proces tworzenia konta musi zostać zakończony na stronie lub w aplikacji Binance
  • ZEN Gold umożliwia przechowywanie do 30 walut, łatwe i szybkie przelewy na wiele sposobów, a także wymianę i wypłaty z bankomatów z niskimi lub zerowymi opłatami. Z ZEN możesz korzystać także z wirtualnych lub fizycznych kart Mastercard oraz otrzymać do 15% cashbacku za zakupy w wybranych sklepach.

gif-binance

Dodaj komentarz