Największa giełda

Infoshare Blockchain NeXt, 18 czerwca w Warszawie

infoshare blockchain next

Już 18 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja Infoshare Blockchain NeXt, łącząca dwa wydarzenia w jedno: infoShare oraz Blockchain NeXT.

infoShare to największa konferencja technologiczna w Europie Środkowej. Co roku gromadzi tysiące osób szukających platformy do nauki, łączenia się i ewolucji. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, dyrektorzy, liderzy innowacji, marketingowcy i media, którzy chcą odkrywać świat technologii.

infoShare to miejsce, w którym możesz udostępniać swoją historię i realizować swoje pomysły. Podczas konferencji znaleźć można wiedzę i inspirację, nawiązać ważne relacje i stworzyć prawdziwie innowacyjne społeczeństwo technologiczne.

Blockchain NeXt to konferencja i platforma sieciowa, która pokaże, jak zastąpienie brokerów sieciami zdecentralizowanymi zmieni sposób organizacji, zarabiania i życia. Jest dedykowany ludziom zorientowanym na biznes i programistom IT, którzy chcą wdrożyć tę technologię w swojej dziedzinie.

Misją Blockchain NeXT jest zwiększenie świadomości potencjalnych korzyści wynikających z wdrożenia technologii Blockchain w różnych sektorach gospodarki, a także w administracji rządowej, finansach, logistyce, opiece zdrowotnej i edukacji.

Prelegentami konferencji będą między innymi: Franklyn Richards (Litecoin Foundation), Robert Wiecko (Dash Core Group), Ian Gauci i kilku innych znanych przedstawicieli świata technologii blockchain. Pełną agendę znajdziecie pod tym linkiem.

Miejscem spotkania będzie stadion PGE Narodowy na al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa. Bilety w cenie od 450 zł do zakupu na stronie konferencji.

Strona internetowa wydarzenia: Infoshare Blockchain NeXt

Dodaj komentarz