Największa giełda

HODLER Pro – smartfon blockchainowy polskiej produkcji

700 hodler pro

Temat smartfonów dedykowanych użytkownikom kryptowalut i technologii blockchain w ostatnim czasie powraca jak bumerang. Dzisiejszy artykuł będzie o urządzeniu wyprodukowanym przez polski zespół HODLER.TECH. Smartfon posiada dedykowany system operacyjny HODLER OS, aplikację HODLER Open Source Multi-Asset Wallet i jest zbudowany na platformie sprzętowej Samsung J3.

Smartfon Blockchain od zespołu programistów HODLER Wallet, zdolny do bezpiecznego przechowywania i przesyłania kryptowalut – do sprzedaży od końca lutego 2019. Jest to całkowicie nowy rodzaj portfela sprzętowego, łączący zalety klasycznych portfeli sprzętowych ze wszystkimi zaletami popularnych aplikacji do portfela w stanie przechowywać wiele kryptowalut i tokenów.

HODLER.TECH

System HODLER OS różni się od Androida, głównie kwestiami dotyczącymi bezpieczeństwa:

“HODLER Pro jest oparty na oryginalnych systemach operacyjnych, które eliminują zagrożenia stwarzane przez wirusy i złośliwe oprogramowanie. Aplikacja działająca w izolowanym środowisku jest lepszym wyborem do przechowywania dużych ilości kryptowalut. Tryb Auto-Offline zaimplementowany w HODLER Pro może w pełni chronić nieużywany portfel przed atakami hakerów i wirusami. Dzięki minimalnemu wydatkowi energetycznemu, smartfon Blockchain firmy HODLER.TECH może być gotowy do użytku przez okres do 2 tygodni bez ładowania.”

HODLER Pro obsługuje w tym momencie następujące kryptowalutyBitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), DASH, Digibyte (DGB), RavenCoin (RVN), Bitcoin SV (BSV), Ethereum (ETH), NANO i wszystkie tokeny ERC20 (ponad 1500 kryptowalut na podstawie łańcuch blockowy Ethereum).

Więcej o smartfonie HODLER Pro możecie przeczytać tutaj.

Rok temu zespół HODLER.Tech przeprowadził ICO z myślą o utworzeniu portfela sprzętowego, we rześniu 2018 r. rozpoczęły się testy oprogramowania HODLER Open Source Multi-Asset Wallet, a od końca lutego w sprzedaży dostępny jest smartfon HODLER Pro.

Nowe polskie ICO – Hodler.Tech (portfel sprzętowy)

Dodaj komentarz