Największa giełda

EOS utworzy platformę społecznościową Voice

voice eos

Deweloperzy sieci EOS, firma Block.one poinformowała wczoraj, że zbuduje platformę social media na blockchainie EOS. Platforma o nazwie Voice ma się różnić od obecnie istniejących aplikacji typu Facebook, zapewniając transparentność bez ukrytych mechanizmów i algorytmów, których użytkownicy nie są świadomi.

Our content. Our data. Our attention. These are all incredibly valuable things. But right now, it’s the platform, not the user, that reaps the reward. By design, they run by auctioning our information to advertisers, pocketing the profit, and flooding our feeds with hidden agendas dictated by the highest bidder. Voice changes that.

Block.one

Platforma Voice ma także znacznie efektywniej radzić sobie z botami. Powstanie również token Voice, działający jako token natywny platformy Voice, który będzie można zarabiać w zamian za publikowanie treści interesujących dla innych użytkowników. Do testów wersji beta platformy można dołączyć na stronie Voice.com

Rewelacje o platformie Voice zostały ujawnione na wczorajszej konferencji w Waszyngtonie. Tego samego wieczoru deweloperzy EOS przedstawili wizję rozwoju blockchana EOS do wersji 2.0 z silnikiem 12 razy szybszym niż obecne oprogramowanie.

Ponadto pojawiła się informacja o współpracy z Youbico w celu zastosowania standardu WebAuthn, pozwalającego na logowanie się bez użycia hasła.

Początek czerwca jest dla sieci EOS prawdziwą lawiną newsów, dwa dni temu giełda Coinbase poinforowała o dodaniu EOS na platformę Coinbase.com oraz do aplikacji mobilnych. Został również uruchomiony program na platformie Coinbase Earn zapewniający edukację o blockchainie i kryptowalucie EOS.

https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci/eos-dostepny-na-coinbase-darmowe-eos-do-zgarniecia-w-programie-coinbase-earn/

1 komentarz do “EOS utworzy platformę społecznościową Voice”

Dodaj komentarz