Największa giełda

Do Tenset Infinity Airdrops dołącza kolejny srebrny sponsor

Do Tenset Infinity Airdrops dołączył trzeci projekt – Libido, jako srebrny sponsor platformy.

Projekt Libido to platforma do handlu tokenami NFT z branży dla dorosłych. Libido wybrał technologię blockchain ze względu na możliwości jakie daje w sektorze zdecentralizowanych finansów DeFi.

Celem Libido jest rozwiązanie wszelkich etycznych bolączek, które pojawiają się w branży erotycznej. Chce to zrobić poprzez zastosowanie zdecentralizowanej technologii.

Rynek Libido może być używany do kupowania NFT, odsprzedawania zakupionych NFT, przedmiotów na aukcjach, dostarczania treści dostępnych tylko dla posiadaczy NFT, a także oferowania rzeczywistych produktów, które można uzyskać poprzez spalenie tokenów.

Twórcy projektu nawiązali współpracę z kontrowersyjnym japońskim reżyserem filmów dla dorosłych Toru Muranishi. Zgodził się on uczestniczyć w rozwoju platformy, udostępniając wiedzę i doświadczenie w kręceniu filmów dla dorosłych, a także wspomóc platformę w integracji tokenów NFT.

Tokenem natywnym platformy jest Zenra ($ZENR), token łączący rynek NFT z wartością sprzedawanych treści. $ZENR to token ERC20 na blockchainie Ethereum z całkowitą podażą 1 biliona wyemitowanych tokenów. 

Libido jako srebrny sponsor platformy Tenset dostarczy tokeny ZENR o wartości 10 miliardów dolarów. Airdrop zostanie rozdysponowany w ciągu 120 dni do wszystkich inwestorów, którzy zablokowali tokeny 10set w Infinity.

Dodaj komentarz