Największa giełda

Diamentowy sponsor na Tenset Infinity Airdrop

Tenset ogłosił pierwszy projekt, który zostanie zaprezentowany w Tenset Infinity Airdrop, będzie nim innowacyjna platforma bukmacherska Dexsport.

Dexsport to zdecentralizowana platforma bukmacherska zbudowana na blockchainie Binance Smart Chain. Produkty Dexsport obejmują zakłady sportowe, zakłady play-to-earn, rynek prognoz, zakłady P2P na kursy wymiany i kolekcjonowanie dzieł sztuki NFT.

Projekt uruchomił już wersję demo swojej funkcji zakładów sportowych, gracze mogą postawić zakład na jedno z możliwych wydarzeń, w którym ich saldo trafi do wspólnej puli płynności. Jeśli zakład się powiedzie, pieniądze są natychmiast przesyłane do portfela gracza. Dexsports wykorzystuje ChainLink jako wyrocznię do przenoszenia danych z interfejsów API spoza łańcucha do Binance Smart Chain, w którym działa platforma.

dexsport demo

Natywnym tokenem platformy jest DESU, token służy do zapewniania dokładnej walidacji kursów zakładów i zapewniania przejrzystych modeli matematycznych dla platform i dostawców gier. Posiadacze DESU zyskują możliwość zdobycia nagród w postaci spinów, prawa głosu w Dexsport DAO, comiesięcznego udziału w loterii oraz nagród społecznościowych za wydarzenia i prezentów od partnerów platformy.

Projekt Dexsport dołącza do Tenset Infinity Airdrop jako “Diamentowy” sponsor platformy. Oznacza to, że IEO Dexport zostanie przeprowadzone na giełdzie kryptowalut Kanga Exchange w grudniu, dokładne szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz