Największa giełda

Cryptocurrency World Expo – Warsaw Summit 2022

Uroczyście informujemy, że po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19 powraca Cryptocurrency World Expo!

Targi Cryptocurrency World Expo odbędą się w dniach 9-10 marca, 2022 roku w Warszawie.

Program wydarzenia obejmuje wszystkie bieżące i rozwijające się trendy na rynku kryptowalut i finansów. Znaczna część targów poświęcona jest technologii Blockchain oraz jej zastosowaniu w poszczególnych sektorach biznesu.

Celem Cryptocurrency World Expo jest przyciągnięcie przedstawicieli wiodących spółek z sektora Fintech, założycieli obiecujących start-upów, dyrektorów wyższego szczebla instytucji finansowych, a także miłośników kryptowalut.

Harmonogram został dobrany w taki sposób, aby objąć różne kluczowe kwestie z zakresu technologii Blockchain takie jak: płatności, zarządzanie aktywami, charakterystyka giełd, regulacje prawne, bezpieczeństwo cybernetyczne, przepisy podatkowe oraz wiele innych.

Odpowiednia atmosfera i klimat sprzyjający nawiązywaniu nowych kontaktów są bardzo istotnymi elementami każdego wydarzenia o charakterze finansowo-edukacyjno-rozwojowym. Dlatego miejscem, w którym będziemy gościć jest prestiżowa i przestronna sala konferencyjna w centrum handlowym „Złote Tarasy”, położonym w samym centrum Warszawy. Ponad 1400 uczestników będzie miało okazję wspólnie spotkać się i wysłuchać czołowych ekspertów z branży kryptowalut i finansów.

Podczas Cryptocurrency World Expo czekają Cię 2-dniowe targi połączone z konferencją, kilkanaście paneli dyskusyjnych z udziałem czołowych przedstawicieli z branży, ceremonia wręczenia nagród, wyjątkowe doświadczenie networkingowe, huczne after party i wiele innych niezapowiedzianych atrakcji!

Noworoczna oferta biletów jest już dostępna w sprzedaży za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wydarzenia (oferta ważna do końca stycznia 2022).

Zapewnij sobie udział w naszym wydarzeniu i zarezerwuj swój bilet już teraz!

Data i miejsce wydarzenia: 9-10 marca, 2022, Multikino, “Złote Tarasy”, Warszawa

Bilety:

Cryptocurrencyworldexpo.io/tickets/

Fanpage Facebook:

Facebook.com/CryptocurrencyWorldExpo

Linkedin:

Linkedin.com/cryptocurrency-world-expo

Dodaj komentarz