Największa giełda

Crypto.com nawiązuje partnerstwo z włoską Lega Serie A

Crypto.com zostaje pierwszym partnerem w zakresie innowacji i technologii włoskiej ligi piłki nożnej Lega Serie A.

Wieloletnie partnerstwo obejmie Crypto.com we wszystkich transmisjach meczowych, zawiera nowe nagrody i zaowocuje wydaniem unikalnych przedmiotów kolekcjonerskich NFT.

To partnerstwo opiera się na sponsorowaniu przez Crypto.com Coppa Italia Lega Serie A w maju tego roku, gdzie Lega Serie A została pierwszą ligą sportową na świecie, która podpisała partnerstwo z platformą kryptowalutową. Bazując na sukcesie kolekcji NFT Lega Serie A i Crypto.com stworzonych na tegoroczną Coppa Italia, w wyniku nowego partnerstwa powstaną nowe kolekcje NFT związane z Serie A, Coppa Italia i Supercoppa Italiana.

Włoska Profesjonalna Liga Piłki Nożnej, znana jako Lega Serie A, to najwyższa liga piłkarska we Włoszech i jedna z najbardziej znanych lig piłkarskich na świecie. Liga z siedzibą w Mediolanie została założona w 1946 roku jako Lega Calcio. W 2010 roku liga podzieliła się na Serie A i Serie B.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaszczyceni tym ważnym partnerstwem z Crypto.com, wiodącą firmą kryptowalutową, która wybrała Lega Serie A do opracowywania coraz bardziej angażujących produktów dla wszystkich fanów włoskiego futbolu” – powiedział Luigi De Siervo, dyrektor generalny Lega Serie A .

Dodaj komentarz