Największa giełda

Coinbase uruchomił handel Bitcoin Cash – cena BCH przebija 3000 $

Amerykańska giełda kryptowalut Coinbase otworzyła handel Bitcoin Cash na swojej platformie. Po ogłoszeniu tej informacji cena BCH poszybowała w górę osiągając w tym momencie ok. 3200 $.

W oficjalnym komunikacie na blogu, Coinbase informuje że użytkownicy giełdy będą mieć możliwość zakupu, sprzedaży, wysyłania i odbierania Bitcoin Cash. Kryptowaluta jest oznaczona symbolem BCH na platformie. W ostatniej aktualizacji giełda poinformowała, że kupno i sprzedaż Bitcoin Cash będą dostępne prawdopodobnie jutro. Przesyłanie i odbieranie BCH jest już możliwe.

An update on Bitcoin Cash for our customers: sends and receives are functional.

Buys and sells on Coinbase.com and in our mobile apps will be available to all customers once there is sufficient liquidity on GDAX. We anticipate that this will happen tomorrow.

<span class="su-quote-cite">Coinbase</span>

Bitcoin Cash jest kryptowalutą, która powstała 1 sierpnia 2017 r. w wyniku forka na Bitcoinie. Użytkownicy Coinbase otrzymają ilość BCH odpowiadającą ilości Bitcoinów jaką posiadali w momencie forka. Zakup BCH na giełdzie jest możliwy za pośrednictwem wszystkich walut fiat jakie obsługuje Coinbase, tj.: USD, EUR, GBP, CAD, AUD oraz SGD. Więcej o Bitcoin Cash przeczytacie na stronie z opisem kryptowaluty.

Wykres kursu Bitcoin Cash (BCH)

Pomimo, że Coinbase w oficjalnym komunikacie poinformował o zakazie handlu Bitcoin Cash dla swoich pracowników, to w sieci bardzo szybko pojawiły się oskarżenia, że giełda stosuje “insider trading”.

hey @coinbase , @GDAX and @brian_armstrong by being part of a product index for @CMEGroup you agreed to certain rules. Since bch news was clearly leaked around 2:30pm CST to certain parties. this qualifies as insider trading. Hope you enjoy the incoming complaints.

<span class="su-quote-cite">@IamNomad (Twitter)</span>

Dodaj komentarz