Największa giełda

BlockchainTech Congress, 1-2 października w Warszawie

blockchaintech warszawa

BlockchainTech Congress tworzy unikatową platformę wymiany doświadczeń, spotkania przedstawicieli wszystkich sektorów zainteresowanych działaniem i dalszym rozwojem przełomowej technologii. Wydarzenie to jest miejscem prezentacji przykładów jej zastosowania, rozmów o potencjale, przyszłości, jak również kwestiach prawno-regulacyjnych. To doskonała okazja do nawiązania i zacieśnienia relacji biznesowych dla wszystkich liderów, którzy chcą wyznaczać trendy rozwoju w cyfrowym świecie.

Czym w gruncie rzeczy jest blockchain? To technologia służąca do przesyłania i przechowywania informacji o transakcjach zawartych w sieci. Transakcje te układane są w następujących po sobie blokach danych. Dzięki BlockchainTech Congress dowiesz się w jakim celu technologia ta została stworzona, dla kogo, czy jest bezpieczna oraz jak może wpłynąć na otaczającą nas rzeczywistość. Gigantyczne możliwości blockchaina, oprócz tworzenia nowych wartości, ożywiają także tradycyjny biznes stymulując go do lepszego adresowania rosnących potrzeb nowoczesnych konsumentów.

BlockchainTech Congress jest skierowany zarówno do dostawców technologii, jak i przedsiębiorców wdrażających technologię blockchain oraz tych, którzy rozważają wprowadzenie innowacji w firmie.

Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Westin Warsaw Hotel, przy ul. Al. Jana Pawła II 21. Bilety dostępne są na tej stronie.

Strona internetowa wydarzenia: BlockchainTech Congress

Dodaj komentarz