Największa giełda

BlockchainFiesta, 16 listopada w Krakowie

blockchainfiesta

Już 16 listopada w Krakowie odbędzie się prawdziwe święto dla wszystkich entuzjastów technologii Blockchain – BlockchainFiesta.

Misją organizatorów jest zwiększenie świadomości na temat możliwości wykorzystania technologii Blockchain w biznesie, administracji rządowej, finansach, logistyce, służbie zdrowia, edukacji oraz innych sektorach gospodarki. Organizatorzy pragną również stworzyć jednodniową przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń dla reprezentantów różnych środowisk. Począwszy od programistów, startupy tworzące nowe produkty w oparciu o Blockchain, przedsiębiorców, aż po ekspertów w dziedzinie podatków i ustawodawstwa.

Wśród prelegentów zagoszczą eksperci z kraju i zagranicy: Tanjila Islam, Anish Mohammed, Anjalee Burr,  Dennis Van Der Vecht, Arne Rutjes, Jacek Czarnecki, Karol Przystalski i wielu innych.

Organizatorem wydarzenia jest Wawel Hill Sp. z o.o., która od 2008 organizuje jedną z największych konferencji Agilowych w Europie – ACE! Conference.

Miejscem konferencji będzie Multikino w Krakowie. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 25.08.2018. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia: BlockchainFiesta 

Dodaj komentarz