Największa giełda

Blockchain Economy London Summit

W lutym w Londynie odbędzie się duża konferencja blockchain, na której przemawiał będzie m.in. Michael Saylor z MicroStrategy.

Szósta edycja Blockchain Economy Summit odbędzie się 27-28 lutego w stolicy Wielkiej Brytanii. Będzie to jak do tej pory największe wydarzenie blockchain w Londynie, skupiające czołowe światowe firmy kryptograficzne i przedsiębiorców blockchain. Na wydarzeniu zostaną poruszone wątki z szerokiego tematu kryptowalut i technologii blockchain, jak również potencjał jak niesie ze sobą Web3, metaverse czy tokeny NFT.

Wielka Brytania dąży do tego, aby stać się globalnym centrum blockchain i najlepszym miejscem do zakładania i prowadzenia działalności związanej z kryptowalutami.

Organizatorem i głównym sponsorem wydarzenia jest giełda OKX. Do udziału zostały zaproszone też inne firmy z branży: Ledger, BitMex, Microstrategy czy Crypto.com.

Do prelegentów będą należeć między innymi: inwestor Tim Draper, posłanka do parlamentu brytyjskiego, dr Lisa Cameron, Michael Saylor z MicroStrategy czy Pieter Vanhove z Microsoftu.

Bilety w cenie od 195 funtów można kupić na stronie internetowej wydarzenia.

Dodaj komentarz