Największa giełda

Blockchain Alliance Cracow, 24 października

blockchain alliance

Tematem przewodnim wydarzenia Blockchain Alliance w dniu 24 października będzie:

Rewolucyjna technologia i strategia: potencjał krypto i blockchain oraz jego wykorzystanie we współczesnej gospodarce cyfrowej.

I. Czym jest spotkanie Blockchain Alliance Cracow ?

Spotkanie z praktykami, dyskusją w zakresie blockchain i zakończone cocktailem na koniec wydarzenia w siedzibie Partnera wydarzenia.

Spotkanie odbędzie w siedzibie Partnera wydarzenia, w centrum Krakowa w Audytorium im. W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie pod patronatem Pro Universitas – fundacji UP im. KEN w Krakowie oraz Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii UP im. KEN w Krakowie.

Podczas Blockchain Alliance Cracow będzie okazja zobaczyć prezentacje wybitnych postaci z branży blockchain w Polsce. Swoje prelekcje wygłoszą m. in.: przedsiębiorcy, programiści, naukowcy, praktycy, przedstawiciele korporacji, startupowcy, oraz byli przedstawiciele administracji publicznej.

Seminarium pozwoli na zaprezentowanie historii i przyszłość rozwiązań wykorzystujących kryptografię wraz zastosowaniem kryptowalut w modelach biznesowych. Zostaną omówione technologie blockchain ( otwarte i prywatne ), rozproszone bazy danych, możliwości i ograniczenia, problemy rewolucyjnej technologii blockchain w kontekście decentralizacji.

Spotkanie pozwoli na zapoznanie się z charakterystyką i rola innowacyjnej technologii blockchain w różnych branżach, pokazaną w kilku perspektywach. Od globalnej do lokalnej perspektywy, aż w końcu z możliwością kontaktu z osobami wdrażającymi rewolucyjne projekty.

Sesje pomiędzy blokami wykładowymi będą się kończyć rundą pytań i odpowiedzi, tak aby można byłoby wejść w interakcję z prelegentami.

II. Dla kogo jest wydarzenie ?

· spotkanie prowadzone jest w języku polskim,
· odnajdą się na nim zarówno początkujący sympatycy blockchain, jak i osoby, które potrzebują pogłębionej wiedzy w różnych zakresach: koncepcji, modeli biznesowych, technologii, rozwiązań prawnych,
· dla tych, co się zastanawiają czym jest blockchain, gdzie go zastosować, nie mają w ogóle pojęcia o rodzącej się nowej zdecentralizowanej ekonomii,
· dla menedżerów i specjalistów z zakresu prawa, finansów, nowych technologii, logistyki, osób odpowiedzialnych są za rozwój biznesu, podejmowanie decyzji strategicznych, rozwijają koncepcje R & D w blockchain,
· przedsiębiorców, inwestorów, osoby implementujące nowe technologie, aby mogły nawiązać współpracę ze startupami oraz dostawcami rozwiązań w zakresie najnowszych technologii,
· praktyków, programistów i także wszystkich tych, którzy zajmują się wdrożeniami innowacyjnych technologii,

Ceny biletów wahają się w granicach od 47 zł do 247 zł, dla studentów, wykładowców i pracowników UP im. KEN w Krakowie bezpłatny wstęp na wydarzenie główne. Płatności za bilety można dokonać również za pośrednictwem BTC.

Strona internetowa wydarzenia: Blockchain Alliance Cracow

Dodaj komentarz