Największa giełda

Bittrex International kolejną giełdą organizującą sprzedaż tokenów

veriblock bittrex international

Zweryfikowani użytkownicy giełdy Bittrex International już 2 kwietnia będą mogli uczestniczyć w sprzedaży tokenów VeriBlock (VBK). Nowa oferta Bittrex International o nazwie Initial Exchange Offering (IEO) miała wystartować już 14 marca, ale została odwołana ze względu na znaczące zmiany w projekcie Raid.

VeriBlock i jego nowatorski protokół konsensusowy „PoP” (Proof-of-Proof) to pierwsza i jedyna technologia na świecie, która umożliwia blokchainowi dziedziczenie bezprecedensowego termodynamicznego zabezpieczenia Dowodu Pracy Bitcoina w całkowicie zdecentralizowany, niezawisły, przejrzysty i bez uprawnień sposób („DTTP”).

Od września 2018 r. Tysiące górników PoP w ponad 50 krajach z powodzeniem zrealizowało ponad 6 000 000 transakcji PoP na Bitcoinie, co stanowi prawie połowę wszystkich transakcji Bitcoin.

W ciągu ostatnich czterech lat projekt VeriBlock przyciągnął strategicznych inwestorów, partnerów i doradców, w tym dyrektora generalnego Bittrexa Billa Shiharę, współzałożyciela i przewodniczącego Bloqa Matthew Roszaka, współzałożyciela i byłego głównego programistę Bitcoin, Jeffa Garzika, założyciela Ethereum i Decentral Anthony Di Iorio i Fenbushi Capital General Partner Bo Shen.

Więcej szczegółów dotyczących sprzedaży i samego projektu VeriBlock znajdziecie poniżej:

bittrex sprzedaż tokenów

Szczegóły projektu oraz jak uczestniczyć w IEO VeriBlock znajdziecie na stronie giełdy Bittrex.

To już kolejna giełda, która postanowiła zaoferować sprzedaż tokenów na zasadzie podobnej do ICO. Kilka miesięcy temu wystartowała platforma Binance Launchpad, która z powodzeniem przeprowadziła już sprzedaż tokenów Fetch.AI, BitTorrent czy Celer Network.

Warto nadmienić, że w ICO lub IEO (w przypadku Bittrexa) mogą uczestniczyć tylko w pełni zweryfikowani użytkownicy, którzy ponadto nie są obywatelami wykluczonych krajów (w tym USA).

Pod koniec ubiegłego roku wydawało się, że kariera ICO dobiegła końca, a tym czasem może się okazać że ta idea może już wkrótce przeżyć drugą młodość. Przemawia za tym zdecydowanie fakt, że tokeny sprzedawane na platformie Binance Launchpad rozchodzą się jak świeże bułeczki w czasie krótszym niż 20 minut.

Dodaj komentarz