Największa giełda

Bitcoin Tej #30 – Letnie spotkanie w Forno Italia!

Wszyscy zainteresowani tematem kryptowalut mogą wziąć udział w trzydziestej edycji spotkań „Bitcoin Tej!”.

Celem spotkania jest zbudowanie regionalnej społeczności, networking, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących kryptowalut, a także poznanie wuchty bitcoinowych freaków, miłośników i tych co chcą poznać temat – Bitcoin Tej

Spotkanie oprócz miłego spędzenia czasu, będzie też kolejną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych. Dlatego jeśli masz ciekawy pomysł lub szukasz biznesu, w który mógłbyś zainwestować, to spotkanie może być dla Ciebie! Poznasz ludzi myślących tak samo, zainteresowanych nowymi technologiami, a może nawet znajdziesz partnerów do biznesu lub programistów chcących pracować w branży.

Zarezerwujcie sobie datę 27 lipca o godzinie 18:00. Spotkanie odbędzie się w lokalu Forno Italia na rogu ulic Kościelnej oraz Poznańskiej. Wydarzenie jest darmowe.

Strona internetowa wydarzenia: Bitcoin Tej #30

Bitcoin Tej to cykliczne spotkania poznańskiej społeczności ludzi zainteresowanych kryptowalutami i technologią blockchain. W luźnej atmosferze, przy pizzy i piwku można tam porozmawiać o tym co się dzieje w branży, zyskać nową perspektywę lub pomysły na rozwój.

Dodaj komentarz