Największa giełda

Bitcoin otrzymał C+. Wyniki ratingu kryptowalut

Opublikowane zostały wyniki pierwszego ratingu kryptowalut, w którym Bitcoin otrzymał ocenę C+, a Ethereum B. Żadna ze zbadanych 74 kryptowalut nie otrzymała najwyższej oceny (A).

Rating został przygotowany przez Weiss Ratings, niezależną Agencję Ratingową, z siedzibą w Palm Beach w USA. W analizie wzięto pod uwagę łącznie 74 kryptowaluty i oceniono je wg skali od A do E. Nota A jest najwyższa i oznacza “kupuj”, B określa inwestycję dobrą i też sugeruje “kupuj”. Ocena C  oznacza status zadowalający i jest ekwiwalentem “hold”. Oceny D i E określają inwestycję jako kiepską i są ekwiwalentem “sprzedaj”.

Bitcoin otrzymał w przygotowanym ratingu ocenę C+, co oznacza że nie jest najlepszą inwestycją ale nie zalicza się też do najgorszych. Najlepszą ocenę B w rankingu otrzymały: Ethereum i EOS. Ocenę B- otrzymały: Cardano, NEO oraz Steem. Pozostałe kryptowaluty otrzymały gorsze noty od C+ do D. Wyniki ważniejszych kryptowalut przedstawiamy poniżej:

Bitcoin Cash C-
Bitcoin Gold D+
Dash C+
Lisk C
Litecoin C+
Monero C
RaiBlocks C
Ripple C
Zcash C

Pełny raport z przeprowadzonego ratingu można otrzymać zapisując się do subskrypcji. Koszt miesięcznej subskrypcji to 39 $.

2 komentarze do “Bitcoin otrzymał C+. Wyniki ratingu kryptowalut”

Dodaj komentarz