Największa giełda

Binance rozpoczyna współpracę z Ledger

Dwie wielkie firmy z branży kryptowalut: Binance i Ledger, nawiązały współpracę, która jeszcze bardziej zwiększy dostępność kryptowalut.

Giełda Binance została dodana do Ledger Live Desktop, dzięki czemu zweryfikowani użytkownicy Binance mogą kupować ponad 80 różnych kryptowalut poprzez aplikację Ledgera.

„Binance i Ledger to prawdziwie globalni liderzy w dziedzinie zasobów cyfrowych, a połączenie ma sens tylko w celu zapewnienia naszym użytkownikom korzyści płynących z kupowania kryptowalut na Binance w ramach Ledger Live, oferując bezkompromisowe, światowej klasy zabezpieczenia firmy Ledger” – powiedział wiceprezes Ledger ds. Transakcje i usługi, Jean-Francois Rochet.

W początkowej fazie partnerstwa użytkownicy Binance będą mieć możliwość zakupu kryptowalut za pomocą kart bankowych, który wymaga zaledwie kilku kliknięć. Kupione przez użytkowników cyfrowe aktywa trafiają bezpośrednio na ich adres na zabezpieczonym urządzeniu Ledger.

ledger baner

Binance jest dostępne w komputerowej wersji Ledger Live, aplikacji przetłumaczonej na 10 języków. Za pośrednictwem sekcji Odkryj użytkownicy mogą w łatwy sposób kupować kryptowaluty przy użyciu swoich kart bankowych, w tym Visa i Mastercard.

Aplikacja Ledger Live umożliwia użytkownikom portfela zarządzanie posiadanymi zasobami cyfrowymi. Integracja z Binance umożliwia dostęp do wszystkich par fiat-to-crypto dostępnych na Binance.

To dopiero początek współpracy Binance i Ledger!

Pierwsze kroki wdrożone przez partnerów są tylko początkiem w tej globalnej współpracy. W kolejnych etapach, kanały płatności Binance zostaną dodane również do mobilnej wersji Ledger Live. W planach jest także integracja dodatkowych metod płatności.

Współpraca tych dwóch gigantów z rynku kryptowalut ma na celu zapewnienie jak najlepszych doświadczeń dla użytkownika. Bezpieczeństwo jakie daje portfel sprzętowy Ledger, łączy się tutaj z rozbudowanym systemem Binance, dającym wielorakość różnych rozwiązań.

gif-binance

Dodaj komentarz