Największa giełda

Binance rejestruje 240 tys. użytkowników na godzinę

W przeprowadzonym dziś rano wywiadzie, CEO największej na świecie giełdy kryptowalut Binance, wyznał że wczoraj w ciągu godziny na giełdzie zarejestrowało się 240 000 nowych użytkowników.

Giełda Binance z powodu olbrzymiego zainteresowania była zmuszona ostatnio ograniczyć ilość nowych rejestracji. Wczoraj można było się rejestrować przez godzinę, ale każdego dnia godzina i długość czasu rejestracji może być inna. Z naszych obserwacji wynika, że najczęściej takie okienka czasowe są dostępne w godzinach porannych, do ok. godziny 11:00.

https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci/binance-zawiesza-rejestracje-nowych-uzytkownikow/

CEO Binance Zhao Changpeng powiedział również, że giełda obserwuje znaczny wzrost zainteresowania ze strony inwestorów instytucjonalnych, którzy są naprawdę dużymi graczami. Ponadto ilość pieniędzy jakimi handlują użytkownicy opiewają na kwoty rzędu 10 000 $ a nawet 100 000 $.

Użytkownicy giełdy pochodzą z różnych krajów, często z Korei Płd., USA, Japonii, Chin a także z krajów europejskich: UK, Niemiec czy Włoch.

Zhao Changpen mówił też o celach giełdy na najbliższy czas, po osiągnięciu pozycji nr 1 na świecie, Binance chce się skupić na zapewnieniu jak najwyższych standardów obsługi klienta swojej już 5 mln społeczności.

Zapraszamy do opiniowania giełdy Binance na stronie gieldykryptowalut.pl.

Binance

Dodaj komentarz