Największa giełda

Binance dodaje parę USDT/PLN

Polskich użytkowników na pewno ucieszy wiadomość, że giełda Binance dodała kolejną parę handlową z polską złotówką.

Pod koniec minionego tygodnia giełda Binance poinformowała o wprowadzeniu kilku nowych par handlowych. Wśród nich znalazł się rynek z polską złotówką: USDT/PLN. Możliwość wymiany jest dostępna od piątku 14 kwietnia. Oprócz pary z PLN, giełda Binance w tym samym czasie udostępniła handel na rynkach: ARB/RUB, JOE/TRY, MAGIC/TRY.

Wygraj USDT w promocji

Aby uczcić wprowadzenie nowej pary handlowej, giełda Binance zorganizowała dwie promocje, w których można wygrać nagrody w postaci USDT.

Pierwsza z promocji będzie nagradzać pierwsze 50 osób, które w dniu trwania promocji dokonają transakcji o równowartości co najmniej 400 USD (w tym transakcje kupna i sprzedaży) na parze transakcji spot USDT/PLN. Każda z tych osób będzie mogła ubiegać się o kupon o wartości 5 USDT na ten dzień. Użytkownicy mogą skorzystać z tej promocji wielokrotnie.

Druga promocja obejmie trzech najlepszych handlowców uszeregowanych pod względem całkowitego wolumenu obrotu na parze USDT/PLN spot w okresie promocji. Będą oni mogli podzielić się pulą nagród w wysokości 1750 USDT w kuponach tokenów.

Struktura nagród:
  • 1. miejsce: 1000 USDT
  • 2. miejsce: 500 USDT
  • 3 miejsce: 250 USDT

Okres promocji : 14.04.2023 8:00 (UTC) – 05.05.2023 07:59 (UTC)

Ze szczegółami promocji możesz zapoznać się na stronie Binance.

W promocji mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Polski, którzy są zweryfikowanymi użytkownikami Binance.

gif-binance

Giełda Binance otworzyła rynki ze złotówką w październiku ubiegłego roku, wtedy użytkownicy mieli możliwość skorzystać z par handlowych: BTC/PLN, ETH/PLN i BUSD/PLN.

Na Binance możesz także dokonać bezpośredniej wpłaty w PLN, korzystając z aplikacji ZEN.COM. Aby to zrobić należy posiadać konto w ZEN, jak je założyć, opisaliśmy krok po kroku tutaj.

Dodaj komentarz