Największa giełda

Binance Coin ustanowił nowe ATH

binance coin ath

Binance Coin (BNB) jako pierwsza kryptowaluta z pierwszej dziesiątki osiągnęła nowe ATH przebijając szczyt z 12 stycznia 2018 roku (ostatnia bańka na kryptowalutach), który wynosił 25,18 $.

Binance Coin jest tokenem rodzimym giełdy Binance i absolutnym fenomenem wśród innych kryptowalut. Podczas gdy Bitcoin, Ethereum czy XRP jeszcze na dobre nie zaczęły swoich wzrostów, a do ATH brakuje im jeszcze 70 do nawet 90 %, cena Binance Coin już zdążyła osiągnąć nowe szczyty.

Cena BNB odwzorowuje w dokładny sposób rozwój giełdy Binance, która w czasie bessy zwiększyła swoją przewagę nad innymi platformami i stała się globalną marką rozpoznawaną na całym świecie. Binance to nie tylko giełda ale również portfel kryptowalut, Academy – darmowe źródło wiedzy o blockchain i kryptowalutach, fundacja czy Launchpad służący jako platforma startowa do uruchamiania nowych tokenów. Ostatnim impulsem do wzrostów ceny BNB było uruchomienie blockchaina Binance Chain i zapowiedź migracji tokena BNB.

https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci/siec-glowna-binance-chain-zostala-uruchomiona-migracja-tokena-bnb-planowana-jest-na-23-kwietnia/

1 komentarz do “Binance Coin ustanowił nowe ATH”

  1. Pingback: Ranking kryptowalut kwiecień 2019 – Kryptowaluty

Dodaj komentarz